Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anno még a Hondával kaptam el, egy utkivágást mert a hülye baromja nemám hogy a kivágás elé tegye a táblát,,,, nem bele akivágásba és majdnem teljes szélességgel felvolt vágva. Na mikor láttam hogy bajlessz , nemfékeztem mert talán szarabb lett volna ha nem anno mint a biciklinél megrántottam a kormányt felfelé :D ;) :P Reflexből tudod utána jót röhögtem magamon mondom ez biztos segített! :D :D

Magassági kormány mi? :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Még a fórumra is raktam fel róla képeket.....Gyorsultam a soroksárin,akkor lett kész az új aszfalt.....Csak 1 kicsi részt elfelejtettek le aszfaltozni....Biztos ki volt táblázva,de nem tünt fel. :P :D Még az se hogy a rendörök ott vannak mögöttünk :P :D

Hát elég sz@r mikor csak ugy az ember elé nől egy gödör! :D :D :D Amugy mega sok túlsúlyos auto vagy tényleg ennyire xar az aszfalt már mikor lefektetik! ;)

Link to comment
Megosztás:

Remélem megoldódott az indítási problémáim, mert az elosztót leszedtem és kitakarítottam, az egész csupa pára volt.

A réz érintkezőket megpucoltam, megcsiszoltam, de szerintem csereérett az elosztó és a rotor (ezekből gyárit vegyek vagy jó az utángyártott is?).

Találtam benne törött műanyag darabokat amit nem toom micsoda :D

20081106004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20081106005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20081106006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20081106007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20081106010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hát ha egyszer nem ért bele... ;) :P
szerintem neked ez a kép volt a jeled már az oviban is. :D

öcsém meg úgy gondolta jó ötlet a hitel, vett egy tétét:

gsi_tt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

iszonyat mit megy... 4 kerekes 225 pacis...

mondjuk kinézetre nekem nem tetszik, disznó orra van (s8-as maszk asszem), meg egyébként is mindig a vw beetle ugrik be róla. belül se győzött meg, bár ergonómiailag pöpec - legalábbis állítólag, én nem vezettem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.