Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Alulról nagyon jól hozzáférni, persze ehhez csápos kell!

De ki lehet cserélni felülről is, a légszűrő oldalról belehet nyúlni a szívónyak alá, én úgy vettem le a kék gsi-ről anno az sem tartott 10 perctől tovább pedig a gumicső rávolt rendesen ragadva :D De minek venni egyébként? Nem nagyon szokott elromlani szerintem egy alapjárati moci, féktisztítóval kikell takarítani és jó lesz!

Link to comment
Megosztás:

Igen kapott egy jó autót egyből, kihagyta a ranglétrát, és? Ki a szart érdekel azokon kívül akik Ferrári drikkerek? Nem mindenkinek juthat jó autó, de azt se feledjük hogy véletlen meg azé mer kiskorában szponzorlálták még nem lehet bekerülni egy McLarenbe. Azt meg kikérem magamnak hogy a McLaren a béka segge alatt volt, minden Ferráris elfelejti hogy Schumi, Ross Brawn és Todt előtt a Ferrári 25 évig szó szerint éphogy a középmezőnybe kullogott, míg a McLarennél volt egy Hakkinen, Senna, Prost, Raikünnen akik a VB címért mentek igencsak. 3 éve még a Raikünnen is majdnem VB-s lett csak a moci nem volt megbízható az előtte lévő 3 évben és ezért nem nyerték meg sose, a tempo megvolt hozzá. Ennyit a középmezönyről meg a sehol nem volt ról. Volt nem kevés olyan év mikor a Ferrári amit nem nyert meg a pályán megnyert az asztalnál az ügyvédekkel, mert addig csűrték- csavarták a szavakat míg bejött nekik. Én is elítélem hogy lopkodnak egymástól adatokat de nekem nem meséli be senki hogy mindegyik szent csak a McLaren nem. Olyan nincs hogy az autógyárak tök különbözőeket feljesztenek és mégis 2 teljesen különböző autóval ezredekre vannak egymástól. Ráadásul a legnagyobb fikagép a Renault akinek a főnöke ugat hogy mekkora szar a McLaren mert lop csal hazudik, közben meg ők is loptak és valami csoda folytán felmentették őket mondván ők nem használták fel az adatokat. Több mint röhejes.

Akkor kérd ki magadnak, és még lovagoljál ezen. Az én álláspontomat nem fogom és te se fogod megváltoztatni. Legalább én nem írtam ilyen indulatos hozzászólást, és különben lesz@rom, mert nekem ebből nincs pénzem és nem is lesz. Te meg úgy véded a Mclaren-t mintha tied lenne.

Befejeztem.

Link to comment
Megosztás:

De ki lehet cserélni felülről is, a légszűrő oldalról belehet nyúlni a szívónyak alá, én úgy vettem le a kék gsi-ről anno az sem tartott 10 perctől tovább pedig a gumicső rávolt rendesen ragadva :D De minek venni egyébként? Nem nagyon szokott elromlani szerintem egy alapjárati moci, féktisztítóval kikell takarítani és jó lesz!

Nekem amikor a pillangószelepház fennt volt akkor is genya munka volt kiszedni. ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor kérd ki magadnak, és még lovagoljál ezen. Az én álláspontomat nem fogom és te se fogod megváltoztatni. Legalább én nem írtam ilyen indulatos hozzászólást, és különben lesz@rom, mert nekem ebből nincs pénzem és nem is lesz. Te meg úgy véded a Mclaren-t mintha tied lenne.

Befejeztem.

Ne idegeskedhj tesó :D Amugy azthalottam hogy a Mclaren csapatfőnök , és a V-Bajnok , a szurkolóknak,fanoknak megengedi hogy leszopják minkettőjük f@xát! :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.