Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anno Alonso sem érett még meg rá.

;)

Ez mennyire gyenge duma már úristen! :D eleve mi az hogy megérni?? A forma 1-be nem fér ám be akárki, tudod hány ezer ember vár arra a posztra a világon? 2 éve van itt Hamilton tavaly 2007-ben 109 pontot ért el és 110 volt a VB bajnok, ebben az évben is 1-2 pont eltéréssel nyert vagy ha nem nyer akkor is, és még érjen meg rá?? Ekkora bromságot! :P

David Coulthard biztosan megért rá már mert tizenéve ott van csak az a baj hogy egyszer 16.-ik egyszer meg max 8.-ik a vb listán

Link to comment
Megosztás:

Ez mennyire gyenge duma már úristen! :D eleve mi az hogy megérni?? A forma 1-be nem fér ám be akárki, tudod hány ezer ember vár arra a posztra a világon? 2 éve van itt Hamilton tavaly 2007-ben 109 pontot ért el és 110 volt a VB bajnok, ebben az évben is 1-2 pont eltéréssel nyert vagy ha nem nyer akkor is, és még érjen meg rá?? Ekkora bromságot! ;)

David Coulthard biztosan megért rá már mert tizenéve ott van csak az a baj hogy egyszer 16.-ik egyszer meg max 8.-ik a vb listán

Akkor úgy mondom hogy túl fiatal?Ha nyomás van rajta,mindig hibázik...Most is ez volt,tavaly is ez volt...... :P

Link to comment
Megosztás:

Róbert jól elment a kocsimmal Nagykanizsára. Állítólag jól viselkedett a verda, és cserébe jól lemosta meg belül is kitakarította leápolta nekem a gépet. Még egy csodafát is kaptam a tükörre :D

Szegény kocsi csodálkozik hogy nem ci6ány a gazdája ;)

Link to comment
Megosztás:

Voltam reggel Lacinál mondtam hogy minden szép minden jó csak kifúj alul meg csörömpöl mint a 6osvillamos, majd megnézik jól ha lesz idejük.

remélem mondtad neki az alapjárati dologot is...am ugyanazt tapasztaltam, pálya után is,mintr amikor meghajtottuk! "ha lesz idejük" :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

remélem mondtad neki az alapjárati dologot is...am ugyanazt tapasztaltam, pálya után is,mintr amikor meghajtottuk! "ha lesz idejük" ;) :P :D

Ja mondtam de nem tudtam hogy megint csinálta fakk :D

Laci is alapjárati mocit mondott elsőre de mondtuk az ki van takarítva hát majd meglássuk. Lehet ez az úthosszjeladós izé a ludas.

Diny is megszakértette a problémát: "ez a legjobb motorokkal is előfordulhat" :D

Link to comment
Megosztás:

Eddig kétszer csinálta hogy hosszabb út után ahol használva is van 1500 lesz az alapjárat. Vártam hátha lejjebb megy de nem. Egyetlen pillanatra magától lement 1100-ra de azonnal visszajött az 1500. :D

ez ilyen NE-XE conversation problem.. ;) én is jártam 1 hónapot 1500 alapjárattal

Link to comment
Megosztás:

Eddig kétszer csinálta hogy hosszabb út után ahol használva is van 1500 lesz az alapjárat. Vártam hátha lejjebb megy de nem. Egyetlen pillanatra magától lement 1100-ra de azonnal visszajött az 1500. :D

Gondolta van benya mit spórósz! ;) :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na akkor tisztázzunk valamit.

Amíg ki nem derült ez az adatlopás botrány a mclaren a béka segge alatt volt, sőt még a középmezőnybe is gyengén muzsikált.

A szerecsen fiú esete pedig a következő: ha én te vagy akárki taknyos kölyök kora óta egy ilyen pénzes és jó csapatnál van ne is csodálkozzunk, hogy az első évben második lesz. Ott van szegény Vettel ő bebízonyította, hogy hulladék autóval is tud közlekedni rendesen, de akarármelyik pilótának kezdetét nézzük akkor láthatjuk, hogy gyengébb csapatokba kezdtek.

Nem istenítem Massa-t, mert szerintem nem egy kimondottan vb-cím győztes pilóta. Ő hátvédnek jó, Raikönnen pedeg nagyon elkúrta az egész évet a túlzott nyugodságával.

Igen kapott egy jó autót egyből, kihagyta a ranglétrát, és? Ki a szart érdekel azokon kívül akik Ferrári drikkerek? Nem mindenkinek juthat jó autó, de azt se feledjük hogy véletlen meg azé mer kiskorában szponzorlálták még nem lehet bekerülni egy McLarenbe. Azt meg kikérem magamnak hogy a McLaren a béka segge alatt volt, minden Ferráris elfelejti hogy Schumi, Ross Brawn és Todt előtt a Ferrári 25 évig szó szerint éphogy a középmezőnybe kullogott, míg a McLarennél volt egy Hakkinen, Senna, Prost, Raikünnen akik a VB címért mentek igencsak. 3 éve még a Raikünnen is majdnem VB-s lett csak a moci nem volt megbízható az előtte lévő 3 évben és ezért nem nyerték meg sose, a tempo megvolt hozzá. Ennyit a középmezönyről meg a sehol nem volt ról. Volt nem kevés olyan év mikor a Ferrári amit nem nyert meg a pályán megnyert az asztalnál az ügyvédekkel, mert addig csűrték- csavarták a szavakat míg bejött nekik. Én is elítélem hogy lopkodnak egymástól adatokat de nekem nem meséli be senki hogy mindegyik szent csak a McLaren nem. Olyan nincs hogy az autógyárak tök különbözőeket feljesztenek és mégis 2 teljesen különböző autóval ezredekre vannak egymástól. Ráadásul a legnagyobb fikagép a Renault akinek a főnöke ugat hogy mekkora szar a McLaren mert lop csal hazudik, közben meg ők is loptak és valami csoda folytán felmentették őket mondván ők nem használták fel az adatokat. Több mint röhejes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.