Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köcsög szerecsen :D

Menjen vissza kexet kapálni kenyába :P :D :D

Sz@rt se csinált most se, egy újjonc (Vettel :D ) egy hulladék torro rossoval letiporta.

Szerencséje volt ennyi, mert ő ezen a versenyen nem küzdött meg a vb-címért ;)

A Torrro-ban is ferrari moci van még jóóhogy letiporta a cukornád ültevényes őslakost! :D

Megalapítom a klubot: UELH = Utáljuk Együtt Lewis Hamiltont :P :D

Link to comment
Megosztás:

Köcsög szerecsen :D

Menjen vissza kexet kapálni kenyába :D :D :D

Sz@rt se csinált most se, egy újjonc (Vettel :D ) egy hulladék torro rossoval letiporta.

Szerencséje volt ennyi, mert ő ezen a versenyen nem küzdött meg a vb-címért :P

nem egy versenyen kell megnyerni a VB címet.

Nem értem azokat akik egyből azzal kezdik hogy köcsg nigger, szerintem ez akkora bunkóság hogy inkább nem mondok rá semmit. Én mondjuk örülök hogy végre McLaren nyert és nem Ferrári, de idén mindkettő megérdemelte volna. Persze a sok Ferráris egyből azzal jön hogy nade itt Massa milyen ügyes volt meg mit csinált Hamilton, de a pontok és az hogy ki hányszor hányadik lett magukért beszélnek. A másik véglet meg az hogy ha egy Ferrári nyer az tök természetes, de ha egy McLaren akkor vagy bunda volt vagy véletlen. Érdekes felfogás ;)

Link to comment
Megosztás:

nem egy versenyen kell megnyerni a VB címet.

Nem értem azokat akik egyből azzal kezdik hogy köcsg nigger, szerintem ez akkora bunkóság hogy inkább nem mondok rá semmit. Én mondjuk örülök hogy végre McLaren nyert és nem Ferrári, de idén mindkettő megérdemelte volna. Persze a sok Ferráris egyből azzal jön hogy nade itt Massa milyen ügyes volt meg mit csinált Hamilton, de a pontok és az hogy ki hányszor hányadik lett magukért beszélnek. A másik véglet meg az hogy ha egy Ferrári nyer az tök természetes, de ha egy McLaren akkor vagy bunda volt vagy véletlen. Érdekes felfogás :D

Csabi én nem a ferrarinak szurkolok hanem pilótának , ha csapat akkor Honda csak idén még a béka seggéhez sem tuddtak feljönni sajna! Barichello és Massa a 2 kedvenc! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

nem egy versenyen kell megnyerni a VB címet.

Nem értem azokat akik egyből azzal kezdik hogy köcsg nigger, szerintem ez akkora bunkóság hogy inkább nem mondok rá semmit. Én mondjuk örülök hogy végre McLaren nyert és nem Ferrári, de idén mindkettő megérdemelte volna. Persze a sok Ferráris egyből azzal jön hogy nade itt Massa milyen ügyes volt meg mit csinált Hamilton, de a pontok és az hogy ki hányszor hányadik lett magukért beszélnek. A másik véglet meg az hogy ha egy Ferrári nyer az tök természetes, de ha egy McLaren akkor vagy bunda volt vagy véletlen. Érdekes felfogás :D

Hát nagy igazság van benne amit írtál. Én Hamiltonnak drukkoltam, aki tehetséges azt elkel ismerni, 2 éve van a Forma 1-ben és mind a kétszer megmutatta hogy mi is az a tehetség, ennyi!

Link to comment
Megosztás:

nem egy versenyen kell megnyerni a VB címet.

Nem értem azokat akik egyből azzal kezdik hogy köcsg nigger, szerintem ez akkora bunkóság hogy inkább nem mondok rá semmit. Én mondjuk örülök hogy végre McLaren nyert és nem Ferrári, de idén mindkettő megérdemelte volna. Persze a sok Ferráris egyből azzal jön hogy nade itt Massa milyen ügyes volt meg mit csinált Hamilton, de a pontok és az hogy ki hányszor hányadik lett magukért beszélnek. A másik véglet meg az hogy ha egy Ferrári nyer az tök természetes, de ha egy McLaren akkor vagy bunda volt vagy véletlen. Érdekes felfogás :D

Na akkor tisztázzunk valamit.

Amíg ki nem derült ez az adatlopás botrány a mclaren a béka segge alatt volt, sőt még a középmezőnybe is gyengén muzsikált.

A szerecsen fiú esete pedig a következő: ha én te vagy akárki taknyos kölyök kora óta egy ilyen pénzes és jó csapatnál van ne is csodálkozzunk, hogy az első évben második lesz. Ott van szegény Vettel ő bebízonyította, hogy hulladék autóval is tud közlekedni rendesen, de akarármelyik pilótának kezdetét nézzük akkor láthatjuk, hogy gyengébb csapatokba kezdtek.

Nem istenítem Massa-t, mert szerintem nem egy kimondottan vb-cím győztes pilóta. Ő hátvédnek jó, Raikönnen pedeg nagyon elkúrta az egész évet a túlzott nyugodságával.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor tisztázzunk valamit.

Amíg ki nem derült ez az adatlopás botrány a mclaren a béka segge alatt volt, sőt még a középmezőnybe is gyengén muzsikált.

A szerecsen fiú esete pedig a következő: ha én te vagy akárki taknyos kölyök kora óta egy ilyen pénzes és jó csapatnál van ne is csodálkozzunk, hogy az első évben második lesz. Ott van szegény Vettel ő bebízonyította, hogy hulladék autóval is tud közlekedni rendesen, de akarármelyik pilótának kezdetét nézzük akkor láthatjuk, hogy gyengébb csapatokba kezdtek.

Nem istenítem Massa-t, mert szerintem nem egy kimondottan vb-cím győztes pilóta. Ő hátvédnek jó, Raikönnen pedeg nagyon elkúrta az egész évet a túlzott nyugodságával.

Hiába ül valaki jó autóba, pénzes csapatnál ha nem tehetséges annyira amennyire kell, a mercinél is éveket lehúzott cultárd és esélye nem volt a vb címre soha, hekkinen is lehúzott néhány évet és egyszer sikerült neki, pedig a mercinél van pénz, vagy ha a ferrarit nézzük ott is megfordult sumi mellett jónéhány versenyző hiába ugyan az az autó de ott is kijött a tehetségbeli különbség. Fölösleges ragozni, itt sokan szimpátiából indulnak ami elég nagy baj, Hamilton garantáltan ott lesz jövőre is a VB cím elnyerésénél, amit massarol már nem nagyon tudok elképzelni, de majd kiderül. Sumit kérdezték a múltkor, szerinted megvan az utódod? erre ő, igen és megneveznéd, sajnos nem. Ha a Ferrarinal lenne az az ember megnevezte volna mivel ott tevékenykedik ő is. Egyébként meg röppentek fel hírek hogy nem kicsit kapar a ferrari hamiltonért, na aztán akkor lenne még uncsi a vb ;) mint sumi idejében unalmas volt már a végefelé hogy csak ő nyert :D

Link to comment
Megosztás:

ezek az anti-feka hozzászólások szerintem sem túl pozitívak ... finoman szólva.

2 év alatt meg azt felmutatni amit ez a srác csinált hát nem könnyű arról nem beszélve hogy kovalainen ugyanabban az autóban az idén el volt tűnve. sőt a tegnapi versenyen is.

az meg hogy Vettel, Glock, Hamilton autója épp milyen műszaki állapotban volt (szárny beállítások, benzin, gumi kopása...stb) egyáltalán nem mindegy! de ezt meg sosem tudjuk majd meg.

A sumi éráról meg tényleg ne is beszéljünk mert az volt aztán ami elvette az ember életkedvét is... 10 futamból/11-et nyert...

Hiába ül valaki jó autóba, pénzes csapatnál ha nem tehetséges annyira amennyire kell, a mercinél is éveket lehúzott cultárd és esélye nem volt a vb címre soha, hekkinen is lehúzott néhány évet és egyszer sikerült neki, pedig a mercinél van pénz, vagy ha a ferrarit nézzük ott is megfordult sumi mellett jónéhány versenyző hiába ugyan az az autó de ott is kijött a tehetségbeli különbség. Fölösleges ragozni, itt sokan szimpátiából indulnak ami elég nagy baj, Hamilton garantáltan ott lesz jövőre is a VB cím elnyerésénél, amit massarol már nem nagyon tudok elképzelni, de majd kiderül. Sumit kérdezték a múltkor, szerinted megvan az utódod? erre ő, igen és megneveznéd, sajnos nem. Ha a Ferrarinal lenne az az ember megnevezte volna mivel ott tevékenykedik ő is. Egyébként meg röppentek fel hírek hogy nem kicsit kapar a ferrari hamiltonért, na aztán akkor lenne még uncsi a vb ;) mint sumi idejében unalmas volt már a végefelé hogy csak ő nyert :D
Link to comment
Megosztás:

Hiába ül valaki jó autóba, pénzes csapatnál ha nem tehetséges annyira amennyire kell, a mercinél is éveket lehúzott cultárd és esélye nem volt a vb címre soha, hekkinen is lehúzott néhány évet és egyszer sikerült neki, pedig a mercinél van pénz, vagy ha a ferrarit nézzük ott is megfordult sumi mellett jónéhány versenyző hiába ugyan az az autó de ott is kijött a tehetségbeli különbség. Fölösleges ragozni, itt sokan szimpátiából indulnak ami elég nagy baj, Hamilton garantáltan ott lesz jövőre is a VB cím elnyerésénél, amit massarol már nem nagyon tudok elképzelni, de majd kiderül. Sumit kérdezték a múltkor, szerinted megvan az utódod? erre ő, igen és megneveznéd, sajnos nem. Ha a Ferrarinal lenne az az ember megnevezte volna mivel ott tevékenykedik ő is. Egyébként meg röppentek fel hírek hogy nem kicsit kapar a ferrari hamiltonért, na aztán akkor lenne még uncsi a vb ;) mint sumi idejében unalmas volt már a végefelé hogy csak ő nyert :D

Had mondjam már el hogy épp a csokiboy reklámozta hogy minden kocsi egyforma,,, csak is a sofőrön mulik,.,... jajaj látszott is mikor a Merci esett kelt hogy tényleg nem a kocsin mulik! :P :D Na sztem hagyjuk!

Link to comment
Megosztás:

Na akkor tisztázzunk valamit.

Amíg ki nem derült ez az adatlopás botrány a mclaren a béka segge alatt volt, sőt még a középmezőnybe is gyengén muzsikált.

A szerecsen fiú esete pedig a következő: ha én te vagy akárki taknyos kölyök kora óta egy ilyen pénzes és jó csapatnál van ne is csodálkozzunk, hogy az első évben második lesz. Ott van szegény Vettel ő bebízonyította, hogy hulladék autóval is tud közlekedni rendesen, de akarármelyik pilótának kezdetét nézzük akkor láthatjuk, hogy gyengébb csapatokba kezdtek.

Nem istenítem Massa-t, mert szerintem nem egy kimondottan vb-cím győztes pilóta. Ő hátvédnek jó, Raikönnen pedeg nagyon elkúrta az egész évet a túlzott nyugodságával.

Massa alatt ha jó a kocsi az kitapossa magának a cuccot... és a kocsi belét is! Jó versenyző! Azért nem Baumgartner kategória! :D

Link to comment
Megosztás:

ezek az anti-feka hozzászólások szerintem sem túl pozitívak ... finoman szólva.

2 év alatt meg azt felmutatni amit ez a srác csinált hát nem könnyű arról nem beszélve hogy kovalainen ugyanabban az autóban az idén el volt tűnve. sőt a tegnapi versenyen is.

az meg hogy Vettel, Glock, Hamilton autója épp milyen műszaki állapotban volt (szárny beállítások, benzin, gumi kopása...stb) egyáltalán nem mindegy! de ezt meg sosem tudjuk majd meg.

A sumi éráról meg tényleg ne is beszéljünk mert az volt aztán ami elvette az ember életkedvét is... 10 futamból/11-et nyert...

Nem csak azért lett izgalmas az F1 mert Schumi nincs ott, hanem mert nagyon sok szabály változtatás lett.

Hamilton apja kijelentette tavaj, hogy fia biztos 8 szoros világbajnok lesz, hát mit mondjak ahhoz nagyon sok idő kell és jó autó.

Miért van az, hogy még a pilóták sem csípik Hamiltont, sőt még Alfonzó is kijelentette minden áron segíteni fog Massa-nak a VB cím megnyerésében (jó toom voltak ott tavalyi problémák a Mclaren-nél Alfonzó személyébe).

Én mindíg is Ferrari-s voltam és az is leszek és nem 2 éve, nem úgy mint más szurkolókkal ellentétben akik annak szurkolnak mindíg aki megnyeri a VB-t. Én Massa-t nem tartom jó pilótának, mert míg Schumi ott volt akkor ő szószerint a kanyarba se volt és 0.5 mp-el lasabb volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.