Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

annyi közöm van az egészhez,hogy hajnal 5kor mikor jöttem haza a kocsmábol találkoztam a kutyával és haza kisért

Na foglalkozzatok a gyerekkel, mert úgyse tud mitcsinálni. Ha féknyom nincs akkor baszhatja, ha pedig van akkor arra ő is rászophat ha gyorsabban hajtott. Legközelebb vezessen körültekintően, mi lett volna ha kóbor eb? Amúgy ha 50-el mész 90% hogy megálsz, mert nekem volt már több ilyen eset pl. tyúk :D , vaddisznó, kutya, macska, vukk sőt még részeg gyalogos (és akkor pedig én elég keményen másnapos voltam, vagy inkább aznapos. Ki is száltam és utána mentem, de nem akartam balhét mert akkor én faragok rá.)

Egyszóval ne foglalkozz vele, engem nem érdekelne...

Link to comment
Megosztás:

annyi közöm van az egészhez,hogy hajnal 5kor mikor jöttem haza a kocsmábol találkoztam a kutyával és haza kisért

Rövid ismeretség, mégis árad belőle a feltétel nélküli szeretet :D

Na foglalkozzatok a gyerekkel, mert úgyse tud mitcsinálni.

Én is erre szavazok. Azért észérveket mondjatok neki (pl az nem lehet mert nincs is a qtyának baja) nehogy felgyújtsa a házatokat

Link to comment
Megosztás:

Na foglalkozzatok a gyerekkel, mert úgyse tud mitcsinálni. Ha féknyom nincs akkor baszhatja, ha pedig van akkor arra ő is rászophat ha gyorsabban hajtott. Legközelebb vezessen körültekintően, mi lett volna ha kóbor eb? Amúgy ha 50-el mész 90% hogy megálsz, mert nekem volt már több ilyen eset pl. tyúk :D , vaddisznó, kutya, macska, vukk sőt még részeg gyalogos (és akkor pedig én elég keményen másnapos voltam, vagy inkább aznapos. Ki is száltam és utána mentem, de nem akartam balhét mert akkor én faragok rá.)

Egyszóval ne foglalkozz vele, engem nem érdekelne...

mámind1 nagymuter lakásbiztije kutyára is irányul ráíratuk arra had örüljün:D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ez is egy klasszikus: :D ;)

"A legjobb kárbejelentő tartalma:

Ez a kárbejelentő valóságos, az Allianz Hungária biztosító által

vizsgált kárügyek irataiból származik. A "Baleset oka" rubrikában:

Az esemény részletes leírása:

Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte

felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest

győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő

vadjait, az árokban lassan varasbékák kuruttyolták esti imájukat.

Na, ekkor ütöttük el a motorost. Balra akartunk elkanyarodni, de meggondoltuk

magunkat, mondván ott se lesz jobb. A motoros szegény bedőlt balra villogó

indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az

árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!

Véleménye szerint a baleset bekövetkezésének mi volt az oka, azért ki tehető felelőssé?:

Az autó vezetőjének pillanatnyi kihagyása, a szerencsétlen körülmények

és a világ általános nyomorúsága. Mindig az ártatlanok szívják meg, mindig.

Egyéb közlendők:

Az előadás, melynek megtekintésére Nyíregyházára igyekeztünk (Csehov:3 nővér) nézhetetlen volt.

A II. felvonásra értünk oda.

A III. felvonás alatt már szívesen cseréltem volna a motorossal.

A IV. felvonás alatt bárkivel."

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ez is egy klasszikus: :D :D

"A legjobb kárbejelentő tartalma:

Ez a kárbejelentő valóságos, az Allianz Hungária biztosító által

vizsgált kárügyek irataiból származik. A "Baleset oka" rubrikában:

Az esemény részletes leírása:

Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte

felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest

győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő

vadjait, az árokban lassan varasbékák kuruttyolták esti imájukat.

Na, ekkor ütöttük el a motorost. Balra akartunk elkanyarodni, de meggondoltuk

magunkat, mondván ott se lesz jobb. A motoros szegény bedőlt balra villogó

indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az

árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!

Véleménye szerint a baleset bekövetkezésének mi volt az oka, azért ki tehető felelőssé?:

Az autó vezetőjének pillanatnyi kihagyása, a szerencsétlen körülmények

és a világ általános nyomorúsága. Mindig az ártatlanok szívják meg, mindig.

Egyéb közlendők:

Az előadás, melynek megtekintésére Nyíregyházára igyekeztünk (Csehov:3 nővér) nézhetetlen volt.

A II. felvonásra értünk oda.

A III. felvonás alatt már szívesen cseréltem volna a motorossal.

A IV. felvonás alatt bárkivel."

:D ;) :P :D ez brutális

Link to comment
Megosztás:

azoknak, akik kételkednek abban, hogy egy kutya mozog-e egy 50 km/h-s ütközés után, megnyugtatom, mozog, nem is kicsit.

2001-ben volt szerencsénk látni, amikor a Csepeli átjárónál a Helsinki úton egy kocsi megreptetett egy nagyobb kutyát, ami épp az úton szaladt át. A kocsik ott meg ugye gyorsan haladnak. A kutya kb. 10 méter repülés után 5 másodperc nyugalmi állapotba került, majd sietve távozott. :D

Link to comment
Megosztás:

azoknak, akik kételkednek abban, hogy egy kutya mozog-e egy 50 km/h-s ütközés után, megnyugtatom, mozog, nem is kicsit.

2001-ben volt szerencsénk látni, amikor a Csepeli átjárónál a Helsinki úton egy kocsi megreptetett egy nagyobb kutyát, ami épp az úton szaladt át. A kocsik ott meg ugye gyorsan haladnak. A kutya kb. 10 méter repülés után 5 másodperc nyugalmi állapotba került, majd sietve távozott. :D

igen de az valószínű még élt vagy 2 napot. Ismerősöm kutyáját is elintézte egy kocsi 40el asszem és 3 napra rá megdöglött, Odalett amúgy külsőleg is rendesen meg ilyenek. Egyébként szerintem 60 ropiért nem érdemes egy faluban szívózni mert hirtelen sok ellensége lehet az embernek meg ott tudják hol lax meg ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.