Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Árpád hidas dologhoz még annyi, kolegám jött be reggel és mondta hogy mikor ő ment akkor csinálták a kb 30 cmes fekvőrendörnek a rávezetőt mert annyi kocsi fennakadt és horpadt be a küszöb meg ilyenek hogy kellet. Szóval mikor odaért ő már a frissen leöntött kátrányon kelett hogy át menjen, a melette levő vacsiúj BMW-s meg közölte hogy ő ugyan ezen nem megy át mert a gumiba beleragad meg felb@ssza a kocsi fényezésére meg ilyenek. Aszongya én át se tudtam volna menni rajta. Nem tudom ki találta ezt ki de iszonyat okos ember volt és biztos sokat jár autóval. :D

Link to comment
Megosztás:

Odabasz...200m után nekik kell 1 km fékezőzóna... :D ;)

a füstcsavarral sem bántak szerényen... :P :D

amúgy némi infó a kék-feketéről...egy dugó megint off... :D :D most Boti (a kék hondás srác)-nál áll a műhelyben, szerelésre várva...meg valaki elcserélné állítólag egy 4X4 túrós vekire...meg rádobna némi lóvét...szegény valaki ha tudná, hogy nem először... :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

amúgy némi infó a kék-feketéről...egy dugó megint off... :D ;) most Boti (a kék hondás srác)-nál áll a műhelyben, szerelésre várva...meg valaki elcserélné állítólag egy 4X4 túrós vekire...meg rádobna némi lóvét...szegény valaki ha tudná, hogy nem először... :P :D :D

nyerek a lottón és kap hozzá méltó viking temetést :D :D

Link to comment
Megosztás:

amúgy némi infó a kék-feketéről...egy dugó megint off... ;) :P most Boti (a kék hondás srác)-nál áll a műhelyben, szerelésre várva...meg valaki elcserélné állítólag egy 4X4 túrós vekire...meg rádobna némi lóvét...szegény valaki ha tudná, hogy nem először... :D :D :D

Moci nélkül,ha kasztni rendben lenne még meg is venném szaré-hugyé,oszt tolnánk bele a Demó művekkel egy V6-ot! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.