Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Idáig eljutottam. Ha cserélsz kereket (a gyáriról valami dizájnos csilivili alessióra :D ), akkor a gari bukta.

Én arra lettem volna kíváncsi, hogy ilyen feltételekkel mit lehet csinálni, ha pl. defektet kapsz?

Vagy hogyan ellenőrzik, hogy te tényleg a gyári kereket használtad és nem cserélgetted?

Link to comment
Megosztás:

Idáig eljutottam. Ha cserélsz kereket (a gyáriról valami dizájnos csilivili alessióra :D ), akkor a gari bukta.

Én arra lettem volna kíváncsi, hogy ilyen feltételekkel mit lehet csinálni, ha pl. defektet kapsz?

Vagy hogyan ellenőrzik, hogy te tényleg a gyári kereket használtad és nem cserélgetted?

hát kiindulva abból, hogy azt is loggolják, hogy hányszor rúgtad el kipörgésgátló nélkül, még akár azt is checkolhatják, hogy épp mikor milyen kerékátmérőhöz (gumiméret) milyen légnyomáson milyen fordulatszámhoz milyen sebesség tartozik... ;)

Link to comment
Megosztás:

hát kiindulva abból, hogy azt is loggolják, hogy hányszor rúgtad el kipörgésgátló nélkül, még akár azt is checkolhatják, hogy épp mikor milyen kerékátmérőhöz (gumiméret) milyen légnyomáson milyen fordulatszámhoz milyen sebesség tartozik... ;)

:D bonyolult ez egy Corsásnak...

De tényleg, mit csinál, ha defektet kap?

Itt is van olyan support, mint a Rolls Royce-nál, hogy bárhol is vagy, kimegy a szerelő pár órán belül?

Link to comment
Megosztás:

:D bonyolult ez egy Corsásnak...

De tényleg, mit csinál, ha defektet kap?

Itt is van olyan support, mint a Rolls Royce-nál, hogy bárhol is vagy, kimegy a szerelő pár órán belül?

hát lehet, hogy tényleg bonyolult...de miért ne lehetne ilyen feltételek mellett egy teljes értékű pótkereke???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.