Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én meg mondtam

a Ringre és ilyen idöben minek is mentek ki ..

de hát beszélhet az ember ;)

Már megint el kell mondanom ?

Jó levegő, tea és együtt vagyunk :D

Mellesleg iszonyatos csokicsatát prezentáltunk Antival már nyolc csoki nyerőben volt, amikor dupla vagy semmit következett és husssssss eltűnt a sok Milka :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem az idővel volt a baj hanem a szervezéssel ;)

Szerintem Te voltál az egyetlen aki többet várt ettől mint amit nyújtott...

Én pl meg sem lepődtem, hogy 1 órán keresztül nem megy az időmérő... :P :D

A profi kat döntője pl jó volt nagyon...(már csak önmagában ezért megérte kimenni szerintem...)

meg azért volt egy két futam előtte is... :D

Meg sétáltunk lent is egy jót a boxutcában...

Link to comment
Megosztás:

Már megint el kell mondanom ?

Jó levegő, tea és együtt vagyunk :D

Mellesleg iszonyatos csokicsatát prezentáltunk Antival már nyolc csoki nyerőben volt, amikor dupla vagy semmit következett és husssssss eltűnt a sok Milka ;) :P :D

De tényleg...én szeretem ezeket...nagy meglepivel már nem sok autó tud élni...de pl jó volt látni az ál Skylinet...aki vízen utcai szerkóban 7.7-et ment...

Schusziék, Pisti, RT, 7.1-7.2-ket mentek...szal volt látvány azért... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Index.hu:

"Az ügyben a továbbiakban az NNI nyomoz. A vizsgálat kiterjed arra is, hogy mi volt a bombák célja, illetve kik segítették az elfogott férfit. Bencze József a péntek reggeli Napkeltében azt mondta [2], hogy a férfit már kihallgatták, de mindent tagad.

Tóth Gábor újságírói kérdésre elmondta, hogy a férfi radikális csoportokhoz köthető és a biztosításban résztvevő NNI-nyomozók jelzése alapján kezdték el keresni a kocsiját. Az autót rövid idő alatt, a Nyugati téren találták meg. A sofőr a kocsi közelében állt, mikor elfogták.

Kiss Imre elmondta, hogy az autó csomagtartójában először három hátizsákot találtak, mindegyikben egy-egy házilag készített bomba volt. Műanyag kannában gyúlékony folyadék, hozzá csőbomba volt csatlakoztatva és az egészre vevőszerkezet volt erősítve. Találtak még egy sorozatindító készüléket és további csőbombákat, illetve pirotechnikai eszközöket, rakétákat is.

A csőbombák vízvezeték-szerelési elemekbe töltött és lefojtott, pirotechnikai eszközökből kinyert robbanó keverék volt töltve. A csövek két vége le volt zárva, egyik oldalán a záráson lyukat készítettek, abba petárdát dugtak. A csőbombák így gyújtásra robbantak volna, az előzetes vélemények szerint kisebb kézigránátnak megfelelő hatással, néhány méteres körben okoztak volna kárt. "

Ez nem tűnik nitrónak... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.