Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egy rövid bolti szösszenet...:

Bejött az élelmiszerboltba egy szöszi.

- Kérek egy kék Szofit!

Levettem egy egy nekem szimpatikus darabot a sok közül, és a hölgy elé tettem. A dobozon nagy fekete keretben az állt, hogy a dohányzás tüdőrákot okoz. A hölgy felháborodva utasította vissza:

- Nekem ez nem kell, mert ez tüdőrákot okoz!

Padlót fogtam. Hogy valaki ilyen jó helyzetfelismerő legyen! És így lehessen rá hatni! Elhatároztam, hogy olyat mondok ami alapjaiban rengeti meg a világnézetét, majd elboruló aggyal, de faarccal közöltem vele:

- Sajnos mind rákot okoz.

Erre ő szintén faarccal:

- Adjon egy másik dobozzal ugyanebből a márkából!

Először azt hittem viccel, de rájöttem hogy nem. Hát, én adtam neki.

- Erre meg az van írva, hogy a terhesség megszakadásához vezethet.

- Ó, az jó, nem vagyok terhes, és így nincs gond. Tüdőrákot mégse szeretnék kapni!

Azt hittem, felkötöm magam, de erőt vettem magamon, végül is a napom szép volt mert újfent örömöt okoztam egy vásárlónak.

De a történetnek itt nincs vége.

A hölgy pár nap múlva visszatért, megint kért egy kék Szofit. Rutinos droidkezelőként mindjárt meg is néztem, mi van a dobozon. Az írás imígyen szólt: "A dohányzás csökkenti a spermiumok számát." Gondoltam, ez biztos jó lesz, és oda is adtam. Nézegette, nézegette, közben egy pár embert kiszolgáltam, majd közölte:

- Ez férfi cigi, ez nekem nem jó! Adjon nőit!

:D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ez mostanában van csak így :D Vagy annak a csajnak is ezt mondtad,mikor az I. Blitz weekenden elvitted kocsikázni????????? ;) :P :D

Azért megnézném, te mennyire tudnál koncentrálni a vezetésre, ha egy olyan csaj ülne melletted egy szál picsatakaróban :D :D :P

Hol van az már ?

Ugye Pííístám, a régi szép idők? :D

Link to comment
Megosztás:

Apropó beszívott levegő hőmérséklet. Mióta megvan a diagnosztikai műszerem, teszteltem pár autót és amelyiken direktszűrő volt, mindegyik 50-60fok körüli levegőt szívott, amelyiken gyári doboz volt, azok meg 20 körül.

Direktszűrőt mindenkinek! :D ;) :P

Hányszor magyarázom ezt és mindig lehülyéznek,hogy nincs igazam...

Link to comment
Megosztás:

Lanti de ha Csabi nem adja ide az övét vettem volna Vateráról, biztos megvan még a srácnak szólj ha kell kontakt.

Na szal nem voltam a napokban, mert sokminden volt bent. De a lényeg fél nap motorrendbetétel után egy 12 órás műszakban minden bement és pöccröff rednáá. Nem füstől, mindig pöccre indul, nem folyik, nem csepeg, minden nagyon szép, minden nagyon jó és eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeenyire megy. Persze kárvasokba került a mutatvány dehát vasárnap meg tegnap is nyertem pókeren szal padlógááz. (jobban jártam volna ha eladom és megveszem a klímás caravant dehát hülye ember a saját kárán tanul)

Még ki kell szedni a csomiból az ne-t, remélem ez este sikerül aztán későbbeste nem lesz valami rednáááréééááááűűűűűcáhűűűű?

De csak nyóccelep :D

Link to comment
Megosztás:

Azért megnézném, te mennyire tudnál koncentrálni a vezetésre, ha egy olyan csaj ülne melletted egy szál picsatakaróban :D ;) :D

Asszem valami jó történetről erőteljesen lemaradtam... Valaki linkelné? :D :P

Esetleg erről nem készült balesetmegelőzési reklámfilm? :D

Link to comment
Megosztás:

Lanti de ha Csabi nem adja ide az övét vettem volna Vateráról, biztos megvan még a srácnak szólj ha kell kontakt.

Na szal nem voltam a napokban, mert sokminden volt bent. De a lényeg fél nap motorrendbetétel után egy 12 órás műszakban minden bement és pöccröff rednáá. Nem füstől, mindig pöccre indul, nem folyik, nem csepeg, minden nagyon szép, minden nagyon jó és eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeenyire megy. Persze kárvasokba került a mutatvány dehát vasárnap meg tegnap is nyertem pókeren szal padlógááz. (jobban jártam volna ha eladom és megveszem a klímás caravant dehát hülye ember a saját kárán tanul)

Még ki kell szedni a csomiból az ne-t, remélem ez este sikerül aztán későbbeste nem lesz valami rednáááréééááááűűűűűcáhűűűű?

De csak nyóccelep :P

turbot neki... itt nem szabad megállni :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.