Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap voltam omegával filmforgatáson :P Szerepeltünk :D

Balesetmegelőzési kisfilmeket csinálnak köztévékbe, aztán a tippppikusss diszkóbalesetes oktatófilmhez

kellettünk :D Statisztáltam dizsibe, aztán a kellően ittas fiatalok elhajtottak a diszkó elől az omival, és

még egy vad porzós elhúzást is véghez kellett vinnem "dublőrként" :D "benneeeeeeleszekatéééévéééébeeeeeeeeee" ;)

Aztán a stáb még átment egy telepre, lefilmezni egy ronccsá tört omegát, oda már nem mentem, ne is lássam

szegény párát (nem az enyém volt :D ).

Nem semmi, remélem felrakjátok majd a film linket valami tyutyubra :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam omegával filmforgatáson :D Szerepeltünk :D

Balesetmegelőzési kisfilmeket csinálnak köztévékbe, aztán a tippppikusss diszkóbalesetes oktatófilmhez

kellettünk :D Statisztáltam dizsibe, aztán a kellően ittas fiatalok elhajtottak a diszkó elől az omival, és

még egy vad porzós elhúzást is véghez kellett vinnem "dublőrként" :D "benneeeeeeleszekatéééévéééébeeeeeeeeee" :D

Aztán a stáb még átment egy telepre, lefilmezni egy ronccsá tört omegát, oda már nem mentem, ne is lássam

szegény párát (nem az enyém volt :P ).

azt hittema balesethez kellettél.. mertazugye jól megy :D ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam omegával filmforgatáson :D Szerepeltünk :D

Balesetmegelőzési kisfilmeket csinálnak köztévékbe, aztán a tippppikusss diszkóbalesetes oktatófilmhez

kellettünk :D Statisztáltam dizsibe, aztán a kellően ittas fiatalok elhajtottak a diszkó elől az omival, és

még egy vad porzós elhúzást is véghez kellett vinnem "dublőrként" :D "benneeeeeeleszekatéééévéééébeeeeeeeeee" :D

Aztán a stáb még átment egy telepre, lefilmezni egy ronccsá tört omegát, oda már nem mentem, ne is lássam

szegény párát (nem az enyém volt :P ).

Fuuu, én már látom a szereplésed után izzani fognak a vonalak a tv-ben ;) az összes 20 év körüli lány téged akar majd! :P

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam omegával filmforgatáson ;) Szerepeltünk :P

Balesetmegelőzési kisfilmeket csinálnak köztévékbe, aztán a tippppikusss diszkóbalesetes oktatófilmhez

kellettünk :D Statisztáltam dizsibe, aztán a kellően ittas fiatalok elhajtottak a diszkó elől az omival, és

még egy vad porzós elhúzást is véghez kellett vinnem "dublőrként" :D "benneeeeeeleszekatéééévéééébeeeeeeeeee" :D

Aztán a stáb még átment egy telepre, lefilmezni egy ronccsá tört omegát, oda már nem mentem, ne is lássam

szegény párát (nem az enyém volt :D ).

Idén nem lesz több versenyed ugye ?

Ennyi volt az idény ? :D :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sztár lettél, vagy csak dublőr? ;)

Omega lett a sztár, én csak statiszta és dublőr :D

A tipppikusss diszkóbalesetes hülyegyerek szerepre már öreg vagyok vagy mifene :P

Nem semmi, remélem felrakjátok majd a film linket valami tyutyubra :D

Megkapom majd DVD-n, ha elkészül a vágás :D

azt hittema balesethez kellettél.. mertazugye jól megy :P :D

:D az ilyen fiatal suhancokat kell oktatni az autózás veszélyeiről, mint te :D :D

Link to comment
Megosztás:

Fuuu, én már látom a szereplésed után izzani fognak a vonalak a tv-ben. az összes 20 év körüli lány téged akar majd! :D

Most csak egy ilyen van, elég az ;)

Idén nem lesz több versenyed ugye ?

Ennyi volt az idény ? :D :D :D :D

Nem, már átmentem filmsztárba ralipilótából... most az a menő :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.