Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hely híján ez nálam macerás...mert a tűzfalnál van a turbicsek...

Akkor az se kap már vírust neten :D

Melyik forgólapátok irányába?

Az árokásó lapátok irányába, amelyikek szorgosan forognak (hehe, ez csak mese lehet...) :D :D

...de a látványtól engem is majdnem műteni kelett! ;) :D

Kaptál hereszorítót, hogy mégse a sok vérre figyelj? :P :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam omegával filmforgatáson ;) Szerepeltünk :P

Balesetmegelőzési kisfilmeket csinálnak köztévékbe, aztán a tippppikusss diszkóbalesetes oktatófilmhez

kellettünk :D Statisztáltam dizsibe, aztán a kellően ittas fiatalok elhajtottak a diszkó elől az omival, és

még egy vad porzós elhúzást is véghez kellett vinnem "dublőrként" :D "benneeeeeeleszekatéééévéééébeeeeeeeeee" :D

Aztán a stáb még átment egy telepre, lefilmezni egy ronccsá tört omegát, oda már nem mentem, ne is lássam

szegény párát (nem az enyém volt :D ).

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam omegával filmforgatáson :D Szerepeltünk :D

Balesetmegelőzési kisfilmeket csinálnak köztévékbe, aztán a tippppikusss diszkóbalesetes oktatófilmhez

kellettünk :D Statisztáltam dizsibe, aztán a kellően ittas fiatalok elhajtottak a diszkó elől az omival, és

még egy vad porzós elhúzást is véghez kellett vinnem "dublőrként" :P "benneeeeeeleszekatéééévéééébeeeeeeeeee" :D

Aztán a stáb még átment egy telepre, lefilmezni egy ronccsá tört omegát, oda már nem mentem, ne is lássam

szegény párát (nem az enyém volt :D ).

Sztár lettél, vagy csak dublőr? ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.