Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tök 8...Detti 25 éves...szal még nem vagyunk lecsúszva ám semmiről...Én szeretnék gyerkőcöket, de elöbb családiház, és biztosítom az ideális feltételeket, hogy ne legyen gond majd ha enni kell adni a gyereknek, vagy lehessen külön szobájuk, tudjam járatni különórákra stb...

Azért Anti , majd ha ráérek megsajnállak ám! :D :D ;) Még tejfogú vagy te is gyereknek nemvaló gyerek! :P

Link to comment
Megosztás:

Ja...mert szarok az ilyen szarokra...inkább az autómat tuningolom, minthogy elutaljam a pénzem, holmi senkiknek... :D :D :D

Nem kell utalni te :D

De már értem miért vagy feszült, felvázolom ;)

Tegnap beszéltünk a gyerekről, ezért felbuzdulva nekiestél Dettinek az éjjel de lerúgott magáról hogy na ne viccelj gyereknek gyereket? és rám vagy pipa mert én buzdítottalak erre a cselekedetre :P de nem jött össze ezért rohadjon meg még a betonvályúm is mi? :P :D Így maradt a leon! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem kell utalni te :D

De már értem miért vagy feszült, felvázolom ;)

Tegnap beszéltünk a gyerekről, ezért felbuzdulva nekiestél Dettinek az éjjel de lerúgott magáról hogy na ne viccelj gyereknek gyereket? és rám vagy pipa mert én buzdítottalak erre a cselekedetre :P de nem jött össze ezért rohadjon meg még a betonvályúm is mi? :D :D Így maradt a leon! :D

Az utalást átvitt értelemben gondoltam...mert kűdöd az sms-t nekik...

Gyereket meg majd csinálok, ha úgy érzem, itt az ideje... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Urak! Keresgélek egy ideje, de nem találom a választ. Miért jó az, ha a C25XE légtömegmérőjét pakolják rá C20XE-re?

Én most hallom először! Viszont engem is érdekel miért, mert ha jó akkor van a lucid.hu-nál millió légmennyiségmérő már is kunyizok Sanyitól egyet! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.