Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nem tuning volt egyik sem, szelepet hajtogattam, aztán a csattogás miatt cseréltem a hengerfejet, aztán a motorcsere miatt cseréltem, és hasonlók, nem költöttem még pénzt arra hogy jobban menjen a kocsi tehát "Tuningra" :P

Csabiii má az is tuning ha az ember lemossa :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Mútkó valaki linkelt egy gyorsulós videót... Ott hallottam, sztem szép. :D

Az enyémnek sincs kisebb hangja, szerencsére. ;)

A videó nem adja vissza a hangot...de amúgy se akarok magyarázkodni...Úgy érzem 30 évesen elég volt abból hogy üvölt a kocsi........Majd Te is rá fogsz erre jönni,ahogy már többen is rájöttek.....Azért mert valami hangos,nem feltétlen gyors :D :D

ui:Majd azért akkor nyilatkozzál erről a témáról,ha legalább 1x kimész külföldre...Ha utána is azt mondod hogy bejön akkor hülye vagy :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

A videó nem adja vissza a hangot...de amúgy se akarok magyarázkodni...Úgy érzem 30 évesen elég volt abból hogy üvölt a kocsi........Majd Te is rá fogsz erre jönni,ahogy már többen is rájöttek.....Azért mert valami hangos,nem feltétlen gyors :D :D

ui:Majd azért akkor nyilatkozzál erről a témáról,ha legalább 1x kimész külföldre...Ha utána is azt mondod hogy bejön akkor hülye vagy :P :D :D

Majd várgyááá amég csaka garázsban böfizik addíg ugysem zavarja , meg egyébként is alig vezetett le életében 5000 km -t ;) :P :D Majd hozza a kor neki is! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.