Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Örülök, hogy megtaláltad a 83-as év leggyengébb viccei zsebkönyvedet, csak nem kéne használni :lol: :D

A 83-as év kiemelten jó volt, akkor nyert Ari Vatanen is Rali VB-t a mantával :lol: :D

Egyébiránt meg akkor voltam 6 éves, készültem ezerrel a suliba :lol:

Jóóóóó, mondjuk a Millert én sem annyira kedvelem :lol:

Nekem bejött, csak nem szabad keverni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja...az a Cupra felni az nem az...az replika...szerű... :lol:

Viszont Lanti, gratula...belenyúltál a felniválasztásba...nekem bejön...egyszerű, de passzol a verdához nagyon... :D

Egyetértek... én nem vagyok egy felnivásárló-cserélgető tipus.. nincs kedvem, de legfőképpen nem igazán találtam emberi áron olyat ami tetszene is.. (a gsi-n).

De ez tényleg baba... pont azért amit Anti írt! Egyszerű, de nagyszerű.. semmi felesleges puccos "dizájn"... Grat.. egyre jobban alakúl az a verda!

Nah.. ez egész jól hangzik.. asszem rá is érek... meg talán Orsikám is.. tavaly... vagy tavalyelött? :lol: nagyon sajnálta,hogy nem tudott kijönni...

Szal elvileg részemről is oké...

Szerintem se.. pláne az én fajta nem gsi, gsi-m nek :D (csak kár,hogy 1 csúnyán, mégegy kicsit csúnyán meg van padkázva nékem)

Link to comment
Megosztás:

Bizony.

A tükörpolír nagyon veszélyes dolog :lol:

Elcsúszik rajta a kocsi.. meg mindenki nézegetné benne magát... lehet autóstól... :lol: :lol:

Nem a polííírr Píísta!! hanem arra a felnire letteni ! :D

Apropó Metált bírod???

mé akarod te a felnire letenni.. akkor oda a polir.. no meg nem is fog forogni a kerék... :lol: :lol: :D

Jah meg persze ha tükör polír, le is csúszik róla a verda...

De jóóóóóó.

Mindenkit elengedsz oda Apuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ? :lol: :lol:

Én "Anyukám"tól kéredzkedek el.. de most lehet ő is jön.. (ééééted.. "igen anyukááám!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.