Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

NEM a péntek a bulinap :lol:

Jut eszembe.

Bejötem, leállítottam az ótót és páhhhhhhhhhhh elszállt a mesterien, de tákolt vízcső egyik fele.

Megnézem még, hogy mivel lehet pótolni, de már most érdeklődnék :

ki nem dolgozik és ér rá ? :lol: :lol:

Holnap ha gondolod, és van motyó hozzá, akkor segítek délután szívesen... :D

Link to comment
Megosztás:

Előkerestem ezt a hsz-dat mert emlékeztem hogy prédikáltál. Elemzőnek ne menj :lol:

(Ma már 259 is volt) http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?h=13&k=3&i=103874

az akkori helyzet ezt mutatta...csak közben azért történt ez smás...ezért kell naprakésznek lenni öcsisajt...és nem fél évvel ezelőtt hozzászólásra ("elemzésre") alapozni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztán felraktuk volna a lököst, és a qrva ködlámpa csak útban volt...kivágni nem volt elég a műanyagból, úgyhogy szét az egész újra, és újra csövezve egy kicsit másképp...de mivel már bazira rohantam, így arról kép nem készült...de nagy vonalakban maradt, csak szűkebbre lett véve, nem megy ki a ködlámpáig...

A rendszám betakar ugyan, de azért kap a szembeszélből rendesen....

1854_1223594141.jpg

Link to comment
Megosztás:

Érzésre jobban megy az autó, talán hamarabb betölt, és gyorsabban leforogja a fordulatokat...de majd Lacházán kiderül...Szlickjeim nem lesznek, mert nem tudok holnap délelőtt lemenni érte Tatára, így buktam...de legalább mivel közel hasonlók lesznek az időjárási viszonyok mint két héttel ezelőtt talán tisztán látszódni fog, hogy a gyorsulásban van e szerepe egy nagyobb coolerenek vagy sem...

Link to comment
Megosztás:

Érzésre jobban megy az autó, talán hamarabb betölt, és gyorsabban leforogja a fordulatokat...de majd Lacházán kiderül...Szlickjeim nem lesznek, mert nem tudok holnap délelőtt lemenni érte Tatára, így buktam...de legalább mivel közel hasonlók lesznek az időjárási viszonyok mint két héttel ezelőtt talán tisztán látszódni fog, hogy a gyorsulásban van e szerepe egy nagyobb coolerenek vagy sem...

Izgalmasnak igerkezik :lol: kivancsi vagyok a fejlemenyekre majd :lol:

Link to comment
Megosztás:

Érzésre jobban megy az autó, talán hamarabb betölt, és gyorsabban leforogja a fordulatokat...de majd Lacházán kiderül...Szlickjeim nem lesznek, mert nem tudok holnap délelőtt lemenni érte Tatára, így buktam...de legalább mivel közel hasonlók lesznek az időjárási viszonyok mint két héttel ezelőtt talán tisztán látszódni fog, hogy a gyorsulásban van e szerepe egy nagyobb coolerenek vagy sem...

Így van, még jóhogy nincs slick! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztán felraktuk volna a lököst, és a qrva ködlámpa csak útban volt...kivágni nem volt elég a műanyagból, úgyhogy szét az egész újra, és újra csövezve egy kicsit másképp...de mivel már bazira rohantam, így arról kép nem készült...de nagy vonalakban maradt, csak szűkebbre lett véve, nem megy ki a ködlámpáig...

A rendszám betakar ugyan, de azért kap a szembeszélből rendesen....

http://img.carstyling.hu/usercars/00/00/18..._1223594141.jpg

Ja jólnéz ki, de nemtom itt nálunk miért buziskodnak a matrica rendszámmal. Pedíg az most jóljönne!

Link to comment
Megosztás:

Okos könyvekben mintha olyasmit írtak volna, hogy elég a Cooler 1/3-ának megfelelő nyílás, ha van egy kis hely a lökös kivágása és a cooler között. A többit az áramlás megoldja. :lol:

Egyébként ezek a könyvek angolul voltak, én meg nem nagyon tudok angolul, tehát lehet tévedek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Okos könyvekben mintha olyasmit írtak volna, hogy elég a Cooler 1/3-ának megfelelő nyílás, ha van egy kis hely a lökös kivágása és a cooler között. A többit az áramlás megoldja. :lol:

Egyébként ezek a könyvek angolul voltak, én meg nem nagyon tudok angolul, tehát lehet tévedek. :lol:

hát nemmindegy hogy kecsesen ringó fecske vagy recsegve figó kecske az tuti! :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.