Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tudtam én is a nátó bas zásról de attól még az nem normális hogy megáll a város, máshol nem jár a NATO vagy mi? vagy ahol épp jár ott mindig megáll az élet ???... nemhiszem... az a baj hogy egy rendes nagyvárosban észre sem veszed ha ott a NATO itt meg mindennek vége...

amúgy meg közel sincs lezárva minden...csak ahol le van zárva ott meg a barmok frontálisan ütköznek meg a hídon egymásba mennek baszki há az agyam eldobom...

a zártpályás villamos sem tud haladni... ez szerintem a vicc!

lassan mondom, mert látom nem érted :lol:

le_van_zárva_minden.

2 hete azt harsogják, ha teheted menj bkv-val. Erre te elindulsz a LEZÁRT ÚT FELÉ AUTÓVAL. Ez a vicc Laci. :lol:

Link to comment
Megosztás:

tudtam én is a nátó bas zásról de attól még az nem normális hogy megáll a város, máshol nem jár a NATO vagy mi? vagy ahol épp jár ott mindig megáll az élet ???... nemhiszem... az a baj hogy egy rendes nagyvárosban észre sem veszed ha ott a NATO itt meg mindennek vége...

Hogyne lenne már ott is probléma, max az az info nem jut el ide.

Link to comment
Megosztás:

tudtam én is a nátó bas zásról de attól még az nem normális hogy megáll a város, máshol nem jár a NATO vagy mi? vagy ahol épp jár ott mindig megáll az élet ???... nemhiszem... az a baj hogy egy rendes nagyvárosban észre sem veszed ha ott a NATO itt meg mindennek vége...

amúgy meg közel sincs lezárva minden...csak ahol le van zárva ott meg a barmok frontálisan ütköznek meg a hídon egymásba mennek baszki há az agyam eldobom...

a zártpályás villamos sem tud haladni... ez szerintem a vicc!

Nincs igazad,mindenhol dugó van...Párizsban még szombaton is akkora dugó volt,mint itt hétköznap......Amerikába a 4 sávos utak állnak állandóan a nagyvárosok felé.Mindenhol ez van csak ezt nem látjuk.

Link to comment
Megosztás:

Ako pl ezé se jössz pénteken, mi? :lol:

Písta? A38? Meg persze mindenkitől kérdezem, akit érdekelhet a dolog.

NEM a péntek a bulinap :D

Jut eszembe.

Bejötem, leállítottam az ótót és páhhhhhhhhhhh elszállt a mesterien, de tákolt vízcső egyik fele.

Megnézem még, hogy mivel lehet pótolni, de már most érdeklődnék :

ki nem dolgozik és ér rá ? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

"A delegációk közlekedése miatt szakaszosan és időszakosan lezárásra kerül 2008. október 09-én a délelőtti órákban a XVIII. kerület Ferihegy 2. repülőtér ? 4. sz. főút ? X-XVIII-XIX. kerület Ferihegyi repülőtérre vezető út ? VIII-IX-X. kerület Üllői út ? József körút ? VII. kerület Erzsébet körút ? VI. kerület Teréz körút ? Oktogon ? Andrássy út ? V. kerület József Attila utca ? Roosevelt tér ? Apáczai Csere János utca útvonal"

Szerintem ettől a Hungária még ment volna mert ott az üllői magasan fent megy. Viszont volt vagy 4 baleset reggel és amiatt állt minden. Nem csak Laci hibája de tény hogy 7esbusz 4es6os villamos kombóval lenne értelme munkába menni amúgyis szerintem, de majd azzal megy amivel akar.

Link to comment
Megosztás:

Bejötem, leállítottam az ótót és páhhhhhhhhhhh elszállt a mesterien, de tákolt vízcső egyik fele.

Megnézem még, hogy mivel lehet pótolni, de már most érdeklődnék :

ki nem dolgozik és ér rá ? :lol: :lol:

Óhh hol van ez helyileg? Nálam most ugye van egy komplett moci...

Link to comment
Megosztás:

a lényeget értsd ne kötöZködj :lol:

lényeg hogy a barmok még a villamos sínre is ráálltak és ezért persze az sem tudott haladni.

biztos jobb lenne bkv-val járni melóba de ha már egyszer van egy nyomorék autóm akkor had legyen már meg az az "örömöm" hogy használom...

csak ebben a városban ez egy lehetetlen, óriásinagy kérés.

Melyik villamos zártpályás bp-n ? :lol:
Link to comment
Megosztás:

meg mondjuk az se nyerő hogy az M0 híd átadásával kerek 5 percel lett rövidebb a hungária krt. -ban való szopás minden reggel... nemsok...

Ez érdekes, mert a szemjavítás után a Hungárián gyógyulgattam és jóanyám vitt kontrollra a Margitszigetre és mindhárom nap nagyon jol lehetett menni...ráadásul esett is az eső amikor sok faláb miatt alig lehet menni

Link to comment
Megosztás:

Van nálad egy Senator motor ?

Van baz+ kettő is de pont az első kerületbe nem megyek mert dimbesdombos :lol:

Ha végeztem Patyinál hívlak

Lejárt a vizsga + nem kapcsolt a venti, így mútkor sikerült elforralnom azt is Margigkörúton, azóta nem fogalakkoztam vele.

Ááá nem vagy te ilyen (a vizsgázás részt ha nem tudod elintézni bár biztos de akkor szólj)

Link to comment
Megosztás:

én meg 3 hónapja mindennap erre jövök...reggel és este is... lehet rosszul saccoltam és akár 6 percel is hamarabb jutok be... :/

Ez érdekes, mert a szemjavítás után a Hungárián gyógyulgattam és jóanyám vitt kontrollra a Margitszigetre és mindhárom nap nagyon jol lehetett menni...ráadásul esett is az eső amikor sok faláb miatt alig lehet menni
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.