Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jössz amúgy Lacházára beállítani a 14.9-es rekordod???

Na iylen komoly idők vannak felétek GSI vel?? :lol: :lol: Azé azmá nemsemmi sztem iylen lustán nemhiszem hogy 15,6 15,8 nál jobbat nemtudnék taposni! pedíg nincsbajoma startal mega váltássalsem :lol: Majd eccer remélem sikerül olyt csinálni a Düdü-vel hogy egy 14,5 ös időt kicsikarok tőle! :D

Link to comment
Megosztás:

Na iylen komoly idők vannak felétek GSI vel?? :lol: :D Azé azmá nemsemmi sztem iylen lustán nemhiszem hogy 15,6 15,8 nál jobbat nemtudnék taposni! pedíg nincsbajoma startal mega váltássalsem :D Majd eccer remélem sikerül olyt csinálni a Düdü-vel hogy egy 14,5 ös időt kicsikarok tőle! :lol:

Hát ha szúrsz bele egy let-et...elolvasztasz egy dugót, akkor pont meglesz a 14.5 :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most komoly hogy egy gyári 204LE-s LET-tel 14,5 a legjobb amit menni lehet??? :lol: 1 másodpercé akkor nem kufirculom szét a kocsit! :lol: :lol: :D

Hát kb...sokkal jobbat nem...lévén lesz több pacid, meg nyomatékod, meg turbólukad...és azt kalkula bele, hogy 70-80-ig nem fog igazán jobbat menni mint egy 150LE-s GSI...na de fölötte...mondjuk azért akkor már ne 204 paci maradjon...0.8-on hibátlanul műxik még... :D

Link to comment
Megosztás:

Pirosgyilkos!

Küldtem pü.-t, bocs nem tuttam hova írjam h észre vegye, ezt talán olvassa :lol:

Jah elképzelhető h én is kinézek Lacházára......

Olvastam, csak míg nem járok utána addig meg nem akarok hülyeséget írni, de a héten melózom végig vagyis holnap holnap után. Valószínű a jövőhéten eltudom intézni amit kész!

Link to comment
Megosztás:

Hát kb...sokkal jobbat nem...lévén lesz több pacid, meg nyomatékod, meg turbólukad...és azt kalkula bele, hogy 70-80-ig nem fog igazán jobbat menni mint egy 150LE-s GSI...na de fölötte...mondjuk azért akkor már ne 204 paci maradjon...0.8-on hibátlanul műxik még... :lol:

Aha,aha, sokat kell okosodnom még ezen a téren már látom! :D Mondjuk ha belfikkantok egy LET-et sztem akkorsem gyilkolászom álóhelyből szétszakítós kuplungleugrós dolgoggal , simán közútra lenne jó pár majmot meglepni 1.4 SI felirattal hátul :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aha,aha, sokat kell okosodnom még ezen a téren már látom! :lol: Mondjuk ha belfikkantok egy LET-et sztem akkorsem gyilkolászom álóhelyből szétszakítós kuplungleugrós dolgoggal , simán közútra lenne jó pár majmot meglepni 1.4 SI felirattal hátul :lol: :lol:

Nem is erről szól...mondjuk 280le, vel meg 370 nm-vel igazából az 1-2-3-at bárhol gázadásra eltekeri...szal nem kell itt ugrálni... :D :D

Link to comment
Megosztás:

ne slikkezzetek mert az ugy rohadtul nem a franko idő...... tessék kimenni utcai gumival mert igy könnyü viritani a 15 körüli időket.......és valjuk be mindenki ugyis a slickes idejére vagizik ,de saját magunknak (és nektek is)mérvadobb egy utcai konfigos idő.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.