Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most vitorlázol vagy benyelsz inkább egy kis atomot?? :lol: :lol: nemsokan vagyunk nincs 10 fő ha nem lessz meg lefujom mert nemfoglalkoznak velünk! :lol:

Vitorlázom, szóval akkor részemről az atom cancel sajna. Remélem nem miattam nem lesz meg a csapat, de szerintem azért várjál még, nov 8 nagyonnagyon messze van még, az emberek jó része asse tudja holnap micsinál nemhogy nov 8-án.

Amúgy tavaly pont ezután a verseny után mentem először Gabiért, majd a Kecsói évzáróra - és nyomtuk hajnalig a züllött csapattal.

Link to comment
Megosztás:

Vitorlázom, szóval akkor részemről az atom cancel sajna. Remélem nem miattam nem lesz meg a csapat, de szerintem azért várjál még, nov 8 nagyonnagyon messze van még, az emberek jó része asse tudja holnap micsinál nemhogy nov 8-án.

Amúgy tavaly pont ezután a verseny után mentem először Gabiért, majd a Kecsói évzáróra - és nyomtuk hajnalig a züllött csapattal.

Meglessz a 10 fő sztem ,.... hanem pótloma családbú! :lol: :lol: :lol: Akkor jössz majd legközelebb! :D

Link to comment
Megosztás:

dehülyékvagytok :lol: :lol: :lol: :D

Há jóhogy, a pááárééé az párrééé , amugy a dzskuziban oylan kellemesen meleg a víz 235 fok körüli 123bar nyomáson szal a a bőre az embernek feszes lessz :D Az méga körömgombára is faja me körmödse marad szal megéri bejönni hidd el :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jókis jáccótér ... dzsakuzzi >>>> gőzfejlesztő>>> turbina felpörget 1000 el *3 aztán kondenzátor >>> tápszivatyú és vissza a dzsákuzziba! Magyarország lefaxájosabb vidámparkja hidd el ha énmondom! :lol: :lol: :lol:

:D ezaaazzz,és nincs nagy tömeg,mert mindenki csak egyszer állja végig a sort :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jókis jáccótér ... dzsakuzzi >>>> gőzfejlesztő>>> turbina felpörget 1000 el *3 aztán kondenzátor >>> tápszivatyú és vissza a dzsákuzziba! Magyarország lefaxájosabb vidámparkja hidd el ha énmondom! :lol: :lol: :lol:

Van benne valami, mert te állandóan vidám vagy :D

Link to comment
Megosztás:

Igen...csak sok lehetőség nem nagyon van sajnos...

Ilyesmit nem lehet erre használni?

Volt kombi senator is

Az CARAVAN. :lol: :lol:

Amúgy Viktor jók a képek.

Kivéve amin MKPista is rajta van. :lol: De főleg azok amin a csak a Rekord :lol:

Az nem Rekord hanem Commodore. :lol:

Habár Rekord hűtőrácsa van Commo GS emblémával. :lol:

5 csavaros a futóműve és 6 hengeres.

De lehet nem érted fel a motorterét. :D :D :lol:

A menyasszonyi Rekord az ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Ilyesmit nem lehet erre használni?

Az CARAVAN. :lol: :lol:

Amúgy Viktor jók a képek.

Az nem Rekord hanem Commodore. :lol:

Habár Rekord hűtőrácsa van Commo GS emblémával. :lol:

5 csavaros a futóműve és 6 hengeres.

De lehet nem érted fel a motorterét. :lol: :D :D

A menyasszonyi Rekord az ilyen.

Köszi, nekem is teccenek, nagy feeling volt a Commodore-val menni a városban :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.