Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Zsír ha annyira emléxel a B7-ből hétvégén mint én...csak az a kül. hogy te ott voltál én meg nem... :lol: :lol: :lol:

én józan voltam,ezek voltak csak részegek,Albival délután 3kor indultunk és 8helyen ittunk ebből kb 6 volt kocsma,szerintem nem vagyunk alkoholisták! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, ott a lábam tartom :lol: :lol: :lol:

Szerintem írjuk a fáracságom terhére a billetta fel nem lelését és előkerülését :lol: :lol: :lol:

én már semmiben nem vagyok biztos! :D

jó-jó legyen,de cserébe mikor iszunk??? :D Akkor is Balázska volt a legnagyobb partiarc :lol: mi papírkutyák voltunk hozzá képest :lol:

Link to comment
Megosztás:

én már semmiben nem vagyok biztos! :lol:

jó-jó legyen,de cserébe mikor iszunk??? :D Akkor is Balázska volt a legnagyobb partiarc :D mi papírkutyák voltunk hozzá képest :lol:

:lol: :lol:

Képet láttad ? Dizájned báj Jéger :lol:

Alapvetően szombaton szoktunk mozdulni :lol:

Pszzzzzzzzzzttttttt....Ne bántsd a csendes gyilkost :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na végre összeszedtem az adatokat a papírról! :D

Először is köszi Voszi mindent, aztán főleg az hogy vittél egy karikát az OPC-vel, nagyon állatul megy :lol: :lol:

Csak 3x mentem, sok értelme nem lett volna többször, rendőrök is mentek ott el biztosan lehetett volna még javítani, de ez is jó!

0-100-ra = 6.95 sec

201m = 9.61 @ 123.6 Km/h

402m = 14.76 @ 154.6 Km/h

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs...mindenki az A oszlopra teszi...de lehet én ugyan úgy berakom a középső befújóba mint a GSI-ben volt...csak nem tom mondjuk ha klímázok akkor a 7 fokos levegő vagy ha fűtök akkor a 40 fokos mennyire tesz neki jót... :lol:

Nekem az A oszlop nem jön be, sőt szerinte nagyon nem szép! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na végre összeszedtem az adatokat a papírról! :D

Először is köszi Voszi mindent, aztán főleg az hogy vittél egy karikát az OPC-vel, nagyon állatul megy :lol: :lol:

Csak 3x mentem, sok értelme nem lett volna többször, rendőrök is mentek ott el biztosan lehetett volna még javítani, de ez is jó!

0-100-ra = 6.95 sec

201m = 9.61 @ 123.6 Km/h

402m = 14.76 @ 154.6 Km/h

:lol:

Alakul... :D Milyen rollouttal számoltatok???

Le-re mi jött ki???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.