Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hívj csak inkább Pé-nek :lol: ez a Moré nekem nem tecc annyira :lol: Amúgy V6 bármikor mehet csak a szó hiányzik no meg egy kis alamizsna nekünk :D

Először úgy írtam le hogy Moré, de az valahogy olyan győzikés volt... Akkor javítottam át Mor-éra... :lol: :lol:

Amúgy a szóval nem lenne gond, az alamizsnával annál inkább... :D

Egy összeget azért küldj PÜben... hátha találok a szekrényben annyit... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Először úgy írtam le hogy Moré, de az valahogy olyan győzikés volt... Akkor javítottam át Mor-éra... :D :lol:

Amúgy a szóval nem lenne gond, az alamizsnával annál inkább... :lol:

Egy összeget azért küldj PÜben... hátha találok a szekrényben annyit... :D :lol:

Azt azért tudnod kell, hogy egy 3000 MV6 projekthez két motor kell, hogy kultúráltan be lehessen szerelni.

Kell ugye egy MV6 blokk hengerfejekkel és injektorokkal, illetve kell egy C25XE alkatrésznek, mert minden más arról kell.

Motortartók, szívósor, kábelköteg, ECU, leömlők, kipufogó Y-darab, karter, olaj szívócső, önindító...

Illetve C20XE kuplung is kell kompletten.

Link to comment
Megosztás:

Azt azért tudnod kell, hogy egy 3000 MV6 projekthez két motor kell, hogy kultúráltan be lehessen szerelni.

Kell ugye egy MV6 blokk hengerfejekkel és injektorokkal, illetve kell egy C25XE alkatrésznek, mert minden más arról kell.

Motortartók, szívósor, kábelköteg, ECU, leömlől, kipufogó Y-darab, karter, olaj szívócső, önindító...

Illetve C20XE kuplung is kell kompletten.

Igen közben már Moré ( Pé :lol: ) leírta PÜben... Az XE kuplung a legkissebb gond, az van most is a kocsiban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt azért tudnod kell, hogy egy 3000 MV6 projekthez két motor kell, hogy kultúráltan be lehessen szerelni.

Kell ugye egy MV6 blokk hengerfejekkel és injektorokkal, illetve kell egy C25XE alkatrésznek, mert minden más arról kell.

Motortartók, szívósor, kábelköteg, ECU, leömlők, kipufogó Y-darab, karter, olaj szívócső, önindító...

Illetve C20XE kuplung is kell kompletten.

ja, ennek ismeretében az előző postom tárgytalan :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát az nem a motor hibája hogy a csávó nem ismeri a nívópálcát. :lol: :lol:

Igen, ez a nívópálca még egy olyan dolog az ilyen MV6 átalakításoknál. :lol:

Ha azt mutatja a pálca, hogy jó, akkor már épp túl kevés olaj van benne.

A valódi max szint asszem kb. 3 cm-el van a pálca szrinti max felett. :D

Mondjuk ezt a srác is tudta.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ez a nívópálca még egy olyan dolog az ilyen MV6 átalakításoknál. :lol:

Ha azt mutatja a pálca, hogy jó, akkor már épp túl kevés olaj van benne.

A valódi max szint asszem kb. 3 cm-el van a pálca szrinti max felett. :lol:

Mondjuk ezt a srác is tudta.

Tehát magyarul nem igazán úgy áll a motor ahogy egy Omegában állt. :lol:

Csaknem turbósítasz? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tehát magyarul nem igazán úgy áll a motor ahogy egy Omegában állt. :lol:

Csaknem turbósítasz? :D :lol:

De, jól áll a motor, csak a karter kialakítása egészen más. Az Omegában sokkal mélyebb a karter, mint az elsőkerekes V6-okban.

Amíg nem 100%, hogy mi fog történni a télen, addig erről még nem nyilatkozok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De, jól áll a motor, csak a karter kialakítása egészen más. Az Omegában sokkal mélyebb a karter, mint az elsőkerekes V6-okban.

Amíg nem 100%, hogy mi fog történni a télen, addig erről még nem nyilatkozok. :lol:

Jah igen, mert a 2.5ös kartere van rajta... Oké, ígymá leesett. :lol:

Hírzárlat? Bakker... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.