Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok drága fórumtársak :lol: ja és hát jó reggelt! :lol:

Az miért van hogy az ablaktörlőm 10-ből 8x nem megy egész vissza a szakaszos alaktörlésből hanem megáll az ablak közepénél, aztán lemegy a helyére, aztán mikor megint kapcsol megint csak félig megy el!!??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok drága fórumtársak :lol: ja és hát jó reggelt! :lol:

Az miért van hogy az ablaktörlőm 10-ből 8x nem megy egész vissza a szakaszos alaktörlésből hanem megáll az ablak közepénél, aztán lemegy a helyére, aztán mikor megint kapcsol megint csak félig megy el!!??

egyértelmű benya hiány (felkell gyujtani) :lol: Na viccet félretéve lehet van valami kontakt vagy a ricnika tengelyen nemlehet hogy izééé?? ez csak tipp :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok drága fórumtársak :lol: ja és hát jó reggelt! :lol:

Az miért van hogy az ablaktörlőm 10-ből 8x nem megy egész vissza a szakaszos alaktörlésből hanem megáll az ablak közepénél, aztán lemegy a helyére, aztán mikor megint kapcsol megint csak félig megy el!!??

Ez nekem is volt. Azt gondoltam hogy a kapcsoló vagy a relé, de úgyis szerkezetet kellett cserélnem mivel lötyögött, és a szerkezet cseréje egyszersmind megoldotta ezt a problémát is. Dinynél tuti van, ez nem olyan keresett mint a hátsó :D

akár még énis lehettem :D

És vittél valakit. Drift gondolom így cancel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.