Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na, ma beindult a felújított motorom. :lol: Háááát, izé... ÁÁÁÁÁÁLLLAT! :D Nem fogom győzni kivárni, míg kész lesz a többi. Pedig megfogadtam, hogy addig nem ülök bele, amíg nincs 99%-osan készen. :lol:

apróbetű: amilyen hülye vagyok, mire kész lesz minden, beszerzek egy LET-et és akkor kezdem előlről. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, ma beindult a felújított motorom. :lol: Háááát, izé... ÁÁÁÁÁÁLLLAT! :D Nem fogom győzni kivárni, míg kész lesz a többi. Pedig megfogadtam, hogy addig nem ülök bele, amíg nincs 99%-osan készen. :lol:

apróbetű: amilyen hülye vagyok, mire kész lesz minden, beszerzek egy LET-et és akkor kezdem előlről. :D

Igen, ilyen hülye vagy, ismerlek már vagy 6-7 éve?! szóval szerintem így lesz! :lol: :lol: :lol:

Melyik na ugorjak le hozzád? Amikor ráérsz leugrok!

Link to comment
Megosztás:

Igen, ilyen hülye vagy, ismerlek már vagy 6-7 éve?! szóval szerintem így lesz! :lol: :lol: :D

Melyik na ugorjak le hozzád? Amikor ráérsz leugrok!

Összehozzuk. :lol: Sajna hétköznap kint leledzem Szlovákiában, due to APEH, de azért hétvégéken megoldható egy összeröffenés. :D

Link to comment
Megosztás:

Nagy cooler ebben a hidegben sokat számít, de már alig várom a 11.-ét :lol: de a lehető legkisebb kerékre ami felmegy szerezz slicket, had rugja a 14 alját :lol:

Jaja...baszottul érezni, hogy lehűlt a levegő...csak amíg sorbanállok a gyári pikk pakk visszamelexik...

17-es Yoko A006 van rajta...hát kiváncsi vagyok mit megy így, mert ha alul tudok javítani, akkor az 400-on már szépen sokat hozhat...

hogy milyen idő lesz belőle nagyon sokmindentől függ...ha azt nézem, hogy 2.7-es 60 Láb helyett, ha 2.2-ket húzok, az már önmagában fél sec... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja...baszottul érezni, hogy lehűlt a levegő...csak amíg sorbanállok a gyári pikk pakk visszamelexik...

17-es Yoko A006 van rajta...hát kiváncsi vagyok mit megy így, mert ha alul tudok javítani, akkor az 400-on már szépen sokat hozhat...

hogy milyen idő lesz belőle nagyon sokmindentől függ...ha azt nézem, hogy 2.7-es 60 Láb helyett, ha 2.2-ket húzok, az már önmagában fél sec... :lol:

Hát igen, de ha meglesznek a slickek, mérhetsz egyet Voszival is, az már elárul ezt azt, de kkháza a lényeg úgy is! Én is csináltatok az enyém alá komplett sort, négyleömlővel együtt de már csak jövőre, Janóékkal már le is van zsírozva, mert még nekem full gyári van, és kap egy normális powercupot jövőre, és még 1-2 apróságot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

15-ös téligumit keresek 195/50, 195/55, 205/50 vagy valami hasonló méretekben

jövőre meg venni kell valami normális gumit mert ezekkel a Pirellikkel meg fogok halni......tegnap is éreztem, hogy csussz-csussz van :lol:

14-esek acélokon nem jók+téligumi? Soma01 hirdet most ponty ilyeneket(mármint télieket).

Link to comment
Megosztás:

15-ös téligumit keresek 195/50, 195/55, 205/50 vagy valami hasonló méretekben

jövőre meg venni kell valami normális gumit mert ezekkel a Pirellikkel meg fogok halni......tegnap is éreztem, hogy csussz-csussz van :lol:

Én csak új gumiban tudok segíteni, szereléssel együtt. nekem például a Kumho Ku31 gumi 195/50 R15 4db szereléssel együtt 52e volt. Szóval ebben tudok ha kell szólj!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.