Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lanti!

Nem tood, hogy a 15" ATS-eknek melyik a legkisebb ET számuk és milyen szélesek. Téli felgent szeretnék venni és ha már ki van szélesítve akkor nyugodtan felmegy a széles kerék is, és ha veszek akkor nagyobb peremesebbet szeretnék. :lol:

hát ATS ből igazaból mindent gyártottak....

nekem 7x15 et 28 van, ez a leggyakoribb, de van 7x15 et20 ebből is árultrak néha néha de van 9x15 is et10el asszem, szóval ebay.de és ott találsz infot :lol:

Link to comment
Megosztás:

ebben csak az a bibi hogy nekem itt van egy köpésre a régi M0 ahol simán elmehetnék az M7ig de inkább mindig átszenvedem magam a városon mert ha az M0 bedugul akkor ott ülök egész nap...bár az új egy fokkal szélesebb

De már nekiálltak szélesíteni, csak pár év, és nyugiban lehet közlekedni erre mifelénk is :lol: Új híd is épül a M0 híd mellé,

így lesz 2*3 sávos a dunahíd :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát azt hiszem a cigi leszokás nem hozza magával a spórolást :lol: :D

Ma:

Reggel 1 tányér húsleves, 2 főtt hús (farhát)

Aztán 2db Croissant gyerek itthon hagyta :D

Nem bírtam éhen elmentem a kínaiba, egy nagy adag omlós csirke krumplival. + leves.

Ez a jólakás tartott vagy 1 óráig átmentem a dunaplázába venni a mekibe sajtburgert, vettem 5db-ot, ez volt 1.5 órája, azóta már ettem megint egy tányér húslevest (az uccsót :lol:) de már döglök meg az éhségtől megint és még csak 2 óra sincs.! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát azt hiszem a cigi leszokás nem hozza magával a spórolást :lol: :D

Ma:

Reggel 1 tányér húsleves, 2 főtt hús (farhát)

Aztán 2db Croissant gyerek itthon hagyta :D

Nem bírtam éhen elmentem a kínaiba, egy nagy adag omlós csirke krumplival. + leves.

Ez a jólakás tartott vagy 1 óráig átmentem a dunaplázába venni a mekibe sajtburgert, vettem 5db-ot, ez volt 1.5 órája, azóta már ettem megint egy tányér húslevest (az uccsót :lol:) de már döglök meg az éhségtől megint és még csak 2 óra sincs.! :lol: :lol:

2 hónap múlva meg oylanleszel mint egy vitamingombóc! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.