Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe!

Utánanéztem a Pirelli P5000 Dragonak és nem írnak rosszat róla főleg esőben nem. 9 ropiért meg pláne jó újonnan 195/50/R15ben. Holnap felhívom azt amit adtál és pénteken felrakatom szerintem az astrára. Legalább a gumi már jó lesz rajta. Lassan jöhet a lengéscsillapító és toronycsapágy csere :lol:

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Utánanéztem a Pirelli P5000 Dragonak és nem írnak rosszat róla főleg esőben nem. 9 ropiért meg pláne jó újonnan 195/50/R15ben. Holnap felhívom azt amit adtál és pénteken felrakatom szerintem az astrára. Legalább a gumi már jó lesz rajta. Lassan jöhet a lengéscsillapító és toronycsapágy csere :lol:

Nekem is ilyenek vannak még méretben is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Átmentem a megyeri hídon,mikor kimentünk Aidáért surányba.......Nagyon szép lett,bár nekem ugyanakkora távolság mintha körbe mennék a hungárián,de remélem hogy leveszi tényleg a forgalmat a körútról :lol: .Komoly a kiírás M1 76KM :lol: A városon keresztül meg lehet vagy 20 :lol:

Link to comment
Megosztás:

Coupe!

Utánanéztem a Pirelli P5000 Dragonak és nem írnak rosszat róla főleg esőben nem. 9 ropiért meg pláne jó újonnan 195/50/R15ben. Holnap felhívom azt amit adtál és pénteken felrakatom szerintem az astrára. Legalább a gumi már jó lesz rajta. Lassan jöhet a lengéscsillapító és toronycsapágy csere :lol:

Spóroltam neked 4e forintot :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Apropó, Gabi ma a 3-as blok TFK próba sikeresvolt ugyhogy totál biztonságban vagyunk :lol: Ez egy hasonló próba mint anno volt ukrajnában 86-ban csak 2 dolgban külömbözött 1 sikerült! 2. 150 fok alattvolt SZAL NO PARA megyünk 1000-el! :lol: Nemsoká vége a főjavításoknak mind a 4 blokk rendben van! Ahol voltunk a Magyar V18 as dieselekben , abból most 3 db dübörgött 20 percel késletetett indulással szal volt ám hang :lol:

Link to comment
Megosztás:

Apropó, Gabi ma a 3-as blok TFK próba sikeresvolt ugyhogy totál biztonságban vagyunk :lol: Ez egy hasonló próba mint anno volt ukrajnában 86-ban csak 2 dolgban külömbözött 1 sikerült! 2. 150 fok alattvolt SZAL NO PARA megyünk 1000-el! :lol:

Azért ne kiabáld már el lécci :lol:

Link to comment
Megosztás:

Átmentem a megyeri hídon,mikor kimentünk Aidáért surányba.......Nagyon szép lett,bár nekem ugyanakkora távolság mintha körbe mennék a hungárián,de remélem hogy leveszi tényleg a forgalmat a körútról :lol: .Komoly a kiírás M1 76KM :lol: A városon keresztül meg lehet vagy 20 :lol:

Jo-jo de mi kerül többe? Araszolni 1-2ben a Hungárián (környezetszennyezés, zaj, piszok, útterhelés, járműkopás, gyalogosveszélyeztetés, tökömtudjamégmi), vagy mész állandó sebességgel 76 km-t. Szerintem még időben is jobb tud lenni.

De ha ugyanannyi idő alatt is érsz át és megspóroltad az idegeskedést ami elkerülhetetlen már akkor nyertél.

Link to comment
Megosztás:

Oszt mé nem ilyenkor viszel be minket? :lol:

nemhiszem hogy lett volna kedvetek est 20:00 kor nekivágni! Meg iylenkor nem is nagyon engednek be látogatót! nade vettem fel hangot amikor indult szal kiszedem a telóból azt meglehet halgatni! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jo-jo de mi kerül többe? Araszolni 1-2ben a Hungárián (környezetszennyezés, zaj, piszok, útterhelés, járműkopás, gyalogosveszélyeztetés, tökömtudjamégmi), vagy mész állandó sebességgel 76 km-t. Szerintem még időben is jobb tud lenni.

De ha ugyanannyi idő alatt is érsz át és megspóroltad az idegeskedést ami elkerülhetetlen már akkor nyertél.

ebben csak az a bibi hogy nekem itt van egy köpésre a régi M0 ahol simán elmehetnék az M7ig de inkább mindig átszenvedem magam a városon mert ha az M0 bedugul akkor ott ülök egész nap...bár az új egy fokkal szélesebb

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.