Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nagyon jó volt...bár nekem párisz kicsit csalódás volt.......Nagyon szépek az épületek,de az emberek nem törődnek semmivel,fellöknek az utcán,rohannak mindenhova,szemetelnek.......Azt hittem hogy ott tisztaság van,de tévedtem.....Kb 3x annyi szemét van az utcán mint itthon........

Na ez igy nem 1000%-ban igaz.....tényleg szemetelnek mint az állat, sőt amikor az egyik helyen hamutartót kértünk a pincér kinevetet és azt mondta szemeteljünk az utcára, de állandóan nyomják a vizet mindenhol a járdaszegély mellett és az kiba sok szutykot elvisz.

Link to comment
Megosztás:

Na ez igy nem 1000%-ban igaz.....tényleg szemetelnek mint az állat, sőt amikor az egyik helyen hamutartót kértünk a pincér kinevetet és azt mondta szemeteljünk az utcára, de állandóan nyomják a vizet mindenhol a járdaszegély mellett és az kiba sok szutykot elvisz.

Mindenki a zuccán hugyozik? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ez igy nem 1000%-ban igaz.....tényleg szemetelnek mint az állat, sőt amikor az egyik helyen hamutartót kértünk a pincér kinevetet és azt mondta szemeteljünk az utcára, de állandóan nyomják a vizet mindenhol a járdaszegély mellett és az kiba sok szutykot elvisz.

Lehet hogy folyik a víz,de az maximum a csikkeket mossa le.....az eldobált szemetet nem......de a lényeg hogy igazán nem foglalkoznak ezzel.......

Lantinak üzenem, hogy olyan verseny vóóót Lacházán, hogy becaráááááás...jól lemaradtatok róla... :lol:

Verseny lesz még máskor is :D :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó volt...bár nekem párisz kicsit csalódás volt.......Nagyon szépek az épületek,de az emberek nem törődnek semmivel,fellöknek az utcán,rohannak mindenhova,szemetelnek.......Azt hittem hogy ott tisztaság van,de tévedtem.....Kb 3x annyi szemét van az utcán mint itthon........Tényleg minden autó első rendszáma hullámos,minden második autó össze vissza van törve(még a rendőr autók is :D ).....Az opelt nem nagyon ismerik,70% Francia autó.....Elég nagy drágaság van kint......Viszont az látszik hogy lényegesen több pénzük van,amit magukra költhetnek.

Viszont a Disneyland gyönyörű,arra ráment 1 teljes nap...Oda érdemes kimenni :lol: :D :lol:

Na végre, már azt hittem ti vezetitek a repülőt vissza, azért van ez a nagy késés :lol: örülök hogy összességében jó éreztétek magatokat, Disneyland biztosan überbrutál volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.