Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az én kocsimat kb 3éve törték fel fényes nappal du fél 4kor

ózdiak voltak mint kiderült.

2gumi,ablak,iratok+némi cash bánta!

akkor még tudtak hivatkozni a romák arra,h "megélhetési bűnözést"folytattak"CSAK"!!!!

ja meg még +2kocsi bánta!az egyik szintén 1 opel volt,ott is ugyanez az eljárás volt :lol:

Ez van sajna!

Mondjuk azt nem értem hogy ha nincs pénz, miért csak az a megoldás létezik, főleg Roma körökben hogy lopok?!! Akármennyire nem lenne sem lopnék, inkább kölcsönkérnék, vagy hitelt intéznék vagy akármi de inkább eladósodás normális úton, mint a lopás! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez van sajna!

Mondjuk azt nem értem hogy ha nincs pénz, miért csak az a megoldás létezik, főleg Roma körökben hogy lopok?!! Akármennyire nem lenne sem lopnék, inkább kölcsönkérnék, vagy hitelt intéznék vagy akármi de inkább eladósodás normális úton, mint a lopás! :lol:

najahh!

és az volt a poén,h 1 kombi A6-al jöttek!

2.5 td volt

kb nekem valszeg olyan kocsim soha nem lesz.és én mégse töröm fel másnak a kocsiát!

azóta se lett semmi belőle,szal mindenki bukta a 100-200E ft os kárját!

ez a magyar btk!!!

pedig a bíróságon megbukott/tak!

hozzá kell tenni,h 3db,kb 120-140kg közötti fickók voltak,mivel féltek 1edül menni,én nővéremmel voltam,aki némi dolgot látott,és tanú volt.

Link to comment
Megosztás:

Ez ma magyarország. Vagy nevezzük inkább abszurdisztánnak.

Jogaid nincsenek, csak kötelességeid. Ha vétesz valamit, rádugrik a rendőrség, vagy az apeh, vagy valamelyik legális terrorszervezet. :lol:

De csak ha magyar vagy! A kisebbség mindent megúszhat, sőt, ha esetleg megvéded magad, vagy a vagyontárgyaidat, akkor még téged hurcolnak meg... Ez van. Semmit sem tehetünk, amíg ennyire védik ezeket az élősködő tetveket.

Ja, és jó reggelt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én késtem...mert ezt kapom vissza is...csak épp mindig engem fognak meg ezzel a buzisággal... :lol:

tegnap faxa napom volt nekem si , megkaptam a szóbeli figyelmeztetőm írásban! Az indok: A szolgállatváltáas nem megfelelő dokumentálása. Ez annyit jelent hogy aki jött váltani még nem írta alá a naplót, ugyan ott állt melettem. Aztán elindultunk haza. na ezért illetve hogy utcai ruhában váltottunk nem a Nomex íválóban. Szal faja a művezetőm is kapott psze utána énvagyok a sorban így én is! :lol: Fentvoltam a Nagy Boss-nál jött a risza meg a izé bizé és aztmondja nekem: Laci ugye a munkád ettől ugyanolyan jól végzed mint eddíg ,remélem. Mondom neki: Ez egy erőmű nem jáccótér , mondom nehidd csak azért mert ezt adttátok beleszarok a munkámba. Ááááá mindegy tegnap iszonyat szar napom volt,,, hazaértem este jól be is baxtam ezé,,, pálinka meg sör,,,, mostmeg fája fejem de nembaj legalább tudom miért van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.