Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

monjuk ha blokkot kilopják a kocsiból stb........ :lol: :lol: :D

De tényleg a f.sz kivan ezzel... Eddig engem ekkora kár még nem ért, "csak" lerúgták a tükreimet, ellopdosták a szelepsapkákat, leeresztették a gumikat, össze-vissza karcolták az autót... Ezektől is idegbajt kaptam... Ráadásul olyan utcában lakom, aminek az eleje ok, viszont a közepétől eléggé besötétedik... Garázs a közelben nincs... Rá fogok szokni, hogy valami forgalmasabb helyen hagyom a kocsit és gyalog jövök haza... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Házaspár

Idõs házaspár, 50. házassági évforduló, veranda, naplemente, hintaszék, ahogy kell. Egyszer csak feláll a mama, s egy nagyot ráver az öreg orrnyergére, hogy az hanyatt esik a székkel együtt.

- Ezt miért kaptam? - kérdi az öreg.

- Azért, mert belegondoltam: miattad az elmúlt 50 évben egy jó szexünk sem volt.

Az öreg feltápászkodik, visszaül a székbe. Nem telik el azonban 5 perc, felpattan s hátba rúgja az asszonyt, hogy az leesik a verandáról.

- Ezt miért kaptam? - kérdi az asszony a petúniák közül.

- Azért, mert tudod, mi a jó szex. . .

28.png

Link to comment
Megosztás:

Nem...ma nem melóztam...majd holnaptól 3 napot tolok megint...de volt ma is balhé bent...szal kivan a f.szom...kéne valami jó meló ahol bazi sokat lehet keresni...mert így gáz lesz előbb utóbb, és eladó lesz a Ducky... :lol:

Csere egy az egyben? :D

Se aggódás, se fizetnivaló.....látod, mindig van egy igaz barát ha ugy hozza szükség :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ihhetetlen ami ebben az országban megy, lehet máshol is ez van, de úgye mi csak ezt látjuk ami nagyon nem jó! :lol:

Sajnos külföldről nézve sem valami rózsás Magyarország megítélése :lol:

Itt Hágában annak ellenére,hogy van mindenféle náció mégsem jellemző az autó lopás vagy autó feltörés.

Mindenki bent hagy mindent a kocsiban még fejegységet sem láttam kocsiban előlap nélkül.

Mondjuk az is hozzátartozik,hogy 99 EUR -ért zsír új DVD -s fejegység vásárolható. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos külföldről nézve sem valami rózsás Magyarország megítélése :lol:

Itt Hágában annak ellenére,hogy van mindenféle náció mégsem jellemző az autó lopás vagy autó feltörés.

Mindenki bent hagy mindent a kocsiban még fejegységet sem láttam kocsiban előlap nélkül.

Mondjuk az is hozzátartozik,hogy 99 EUR -ért zsír új DVD -s fejegység vásárolható. :lol:

Ez pont elég! :lol:

Link to comment
Megosztás:

az én kocsimat kb 3éve törték fel fényes nappal du fél 4kor

ózdiak voltak mint kiderült.

2gumi,ablak,iratok+némi cash bánta!

akkor még tudtak hivatkozni a romák arra,h "megélhetési bűnözést"folytattak"CSAK"!!!!

ja meg még +2kocsi bánta!az egyik szintén 1 opel volt,ott is ugyanez az eljárás volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.