Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gyerekkorodban is biztos políroztál. :lol:

Azt szeretted csinálni? :lol:

Bár a bohóc nem autó. :lol: :lol: :D

Motorcserére értettem, te szexisten, csak erre tudsz gondolni? :lol:

Egyébként szerettem csinálni naponta 4x is :lol: :D Máramár nincs szükségem ilyenekre, max motorcserére :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zavarodjonmeg a szomszédom ha ezt értem! :lol:

Az EVO-t pl 250.000-ért intézik...ha azt nézzük, akkor viszont kényelmes, és egy több mint 6 misis autónál ez annyira nem sok szerintem...egy kereskedő ennél sokkal többet rakna rá...

De amúgy az a fekete nagyon szép...csak kicsi a szárny rajta... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az EVO-t pl 250.000-ért intézik...ha azt nézzük, akkor viszont kényelmes, és egy több mint 6 misis autónál ez annyira nem sok szerintem...egy kereskedő ennél sokkal többet rakna rá...

De amúgy az a fekete nagyon szép...csak kicsi a szárny rajta... :lol: :lol:

250 + 160 a tréler..... ha csak 250lenne meg az is sok de már emésztehtöbb ...

Link to comment
Megosztás:

Az EVO-t pl 250.000-ért intézik...ha azt nézzük, akkor viszont kényelmes, és egy több mint 6 misis autónál ez annyira nem sok szerintem...egy kereskedő ennél sokkal többet rakna rá...

De amúgy az a fekete nagyon szép...csak kicsi a szárny rajta... :lol: :lol:

Jaaaaaaaaaa, na tudtam hogy előbb utóbb jön egy okosabb ember is nálam, bár arra sokat nemkell várni :lol:

Egyébként már írni akartam hogy merre vagy, csak nem megint összevesztél a főnököddel és a sarokban állsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaaaaaaa, na tudtam hogy előbb utóbb jön egy okosabb ember is nálam, bár arra sokat nemkell várni :lol:

Egyébként már írni akartam hogy merre vagy, csak nem megint összevesztél a főnököddel és a sarokban állsz? :lol:

Nem...ma nem melóztam...majd holnaptól 3 napot tolok megint...de volt ma is balhé bent...szal kivan a f.szom...kéne valami jó meló ahol bazi sokat lehet keresni...mert így gáz lesz előbb utóbb, és eladó lesz a Ducky... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem...ma nem melóztam...majd holnaptól 3 napot tolok megint...de volt ma is balhé bent...szal kivan a f.szom...kéne valami jó meló ahol bazi sokat lehet keresni...mert így gáz lesz előbb utóbb, és eladó lesz a Ducky... :lol:

Gyere szereljünk,bontózzunk, meg ilyenek! :lol: :lol: Se főnök, se ideg :D

Link to comment
Megosztás:

mint látod az enyém már el is bontodott :lol:

De legalább nem kellett szerelned, és hirdetned a duenen :D

Sorry remélem nem sértődtél meg csak nem hagyhattam ki. :lol:

Rohadjon le a keze annak aki ellopta. Semmi hír egyébként felőle? legalább 1 év minusz, mármint anyagilag, gondolom :lol:

Link to comment
Megosztás:

De legalább nem kellett szerelned, és hirdetned a duenen :lol:

Sorry remélem nem sértődtél meg csak nem hagyhattam ki. :lol:

Rohadjon le a keze annak aki ellopta. Semmi hír egyébként felőle? legalább 1 év minusz, mármint anyagilag, gondolom :lol:

most hogy már tudom mennyit fizet a biztosito cirka 800-900 közt lessz valahol amit kihuztak a zsebemböl

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.