Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én megértem...bár a tapasztalatok alapján fordot biztos nem vettem volna... :lol:

nagyobb autó, nagyobb teljesítmény, klíma

opelban elég gyenge a választék egy ideje, ha az ember ennyi 'extrát' szeretne

több ismerősnek is van, nem panaszkodnak

szerintem ez is csak egyedi nyűglődés inkább

Link to comment
Megosztás:

nagyobb autó, nagyobb teljesítmény, klíma

opelban elég gyenge a választék egy ideje, ha az ember ennyi 'extrát' szeretne

több ismerősnek is van, nem panaszkodnak

szerintem ez is csak egyedi nyűglődés inkább

Psze psze! :lol: Én kívánom legyen vele szerencséd! Azé majd mikor zsebbenyulós lessz a játék megkérdezlek! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vegyél egy GSi-t inkább ott nincs hátsó ajtó! :D

Ááááá, jó ez. Nagyobb bünti egy sedan Astrától kapni. :lol: Szégényeim, nem tudják, mi történt... :lol:

Van egy Golf III 2.0 a városban.... Szép, szép, de annyiszor elkentem már a száját szegénynek, hogy a múltkor megállított, hogy ugyan már mi ez, mert nem nagyon akarja elhinni azt az 1.4 16V feliratot, amit annyiszor lát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ááááá, jó ez. Nagyobb bünti egy sedan Astrától kapni. :lol: Szégényeim, nem tudják, mi történt... :lol:

Van egy Golf III 2.0 a városban.... Szép, szép, de annyiszor elkentem már a száját szegénynek, hogy a múltkor megállított, hogy ugyan már mi ez, mert nem nagyon akarja elhinni azt az 1.4 16V feliratot, amit annyiszor lát. :D

Miért nem mondtad neki, hogy az van benne, csak mikor gyorsulsz még ráindítózol :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.