Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet, hogy számítana, de annyira nem érdekel, hogy ezért beruházzak egy kisebb kerékre...ráadásul pont az a baj, hogy 1-2-ben még ez is csúnyán elforog...mert menne szerencsétlen, csak fogja a súly...

Biztos hogy számítana, de kölcsönkérni gondoltam megvenni fölösleges 1-2 futam miatt!

Igen elvileg ez a 14.81 a legjobb versenyen mért eredményem a Duckyval...úgy néz ki, hogy ezt a 14.8-at, ha esik ha fúj, ha tele van ha nem, akkor is tudja... :D

Ezt mondtam én is, tökéletes ez az eredmény! <_<

Krisztiánnal voltunk kint, mert a Seatos brigáddal, de aztán jöttek Laliék, Muháék, meg a szokásos brigád...csak te nem vóóótááá ott... :huh: :D pedig ez most tényleg olyan verseny volt, hogy ha csak nézőnek ment ki az ember, akkor is ámult bámult... :D

Elhiheted hogy mennyire bántott, :lol: ezért is küldtem sms-t, fel is akartalak hívni, de mondom biztos elvagy foglalva az ottani élményekkel és inkább nem tettem!

Remélem lesz valami összejövetel majd Pénteken, már a sztárok is itthon lesznek :D Remélem jól érezték magukat, ha jól tudom holnap jönnek!?

Link to comment
Megosztás:

Jóóó reggelt Vietnááááááám!

Csaba, ha kell még powercup:

PÓVERKÁP

Ilyen van nekem is, kevlár, ha meghúzod hogy jó legyen a csavarok közt felhajlik, vagy hogy mondjam, ha meg nem húzod le a csavaroknál szív farsot, nekem most is úgy van, jobban mondva 4 hete mióta felraktam hogy sötétben elemlámpával bevilágítasz a tűzfal és a povercap közé elölről látni a fényt, a leszorító csavarok közt végig, hiába a tömítés, nincs tartása az aljának, aztán ezek két darabból vannak vizszintesen látsik is, na nekem ott is elvan törve, elég egyszer picit túlhúzni és annyi, egy ruppót nem ér! Ennél a Csuby féle is ezerszer jobb

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Egyik ismerősöm kinézett magának egy autót, ha jól állapotban van, akkor meg szeretné venni. Nem tud véletlenül valaki valamit erről a kocsiról?

Manta

Helybéli a srác állítólag, de ezt a kocsit én még csak egyszer láttam a környéken... Furcsán olcsó sztem... Bár nem értek a mantákhoz nemtudom mennyibe kerül belőlük egy normálisabb.

Vélemény? <_<

Link to comment
Megosztás:

Végigolvastam pár oldalt és megnyugtat, hogy a fórum szinvonala nélkülem sem tud lejjebb süllyedni :lol: :D

kedden műtötték a szemem, még pár nap és látok rendesen...igazából csak az autó hiányzik, ugy rugnék már neki egy kövéret de ki tudja mikor lesz rá lehetőség :lol: :lol:

xray telefonba:

"-Voltál Kiskunlacházán gyorsuláson?

-Laci, semmit sem látok, hogy mentem volna?

- Nembaj bazze, váltasz hangra nem kell azt mindig látni"

hülye :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végigolvastam pár oldalt és megnyugtat, hogy a fórum szinvonala nélkülem sem tud lejjebb süllyedni :lol: :D

kedden műtötték a szemem, még pár nap és látok rendesen...igazából csak az autó hiányzik, ugy rugnék már neki egy kövéret de ki tudja mikor lesz rá lehetőség :lol: :lol:

xray telefonba:

"-Voltál Kiskunlacházán gyorsuláson?

-Laci, semmit sem látok, hogy mentem volna?

- Nembaj bazze, váltasz hangra nem kell azt mindig látni"

hülye :D :lol:

Redi!

És most jobb lesz??? Én eddig akit ismertem 2 éven belül szépen visszaromlott a szeme...

Lemész azt tiltásig a parkolóban...az odáig vezető úton megfejelt villanyoszlopokra meg ügyet se vess.... :lol: :lol:

Xray, meg hülyeeeeeeeee... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.