Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na egy kis Raceriport Lacházáról...

Azt kell, hogy mondjam, hogy a hosszú soron kívül ismét jó volt minden...Szabiknak a Fiesta motortere sajnos kiégett , szerencsére neki nem lett baja...tűzoltók pikk pakk ott voltak, és végezték a dolgukat...Nagyon jó futamokat láttunk...Sanyi végig teker a pályán a civic-kel...hihetetlen a Piroska verzsön...

F1 Pisti az Audival iszonyat látványosan indul aztán halad a cél felé...de valahogy nem jön össze neki a 9...na de ami késik nem múlik reméljük...Schuszi "szokásos" brutál futamokat hozta...Kohári Zoli kicsit megijesztette a népet amikor a légszűrőjében visszaköszönt némi nitro...és tolt némi füstöt meg lángot...Solow a Caprice 2tonnájával hihetetlen hogy milyet húz...Buli Joe a TDI RWD Poloval valami brutál amikor (már ha sikerült neki) behúzza a kettőt akkor olyat indul a verda, hogy az első két kerék elhagyja a betoncsíkot...A 321ix turbo is bitangot lép, de igazából mindenki jól szerepelt...Ponya meg a BMW-s brigád is szépet alakított mint ahogy a Puntos srácok, és Boci meg kapja be a 12.1-es hihetetlen idejével...ha belegondolok, hogy ez egy 1.6 szívó moci, akkor felötlik bennem a gondolat, hogy lemegyek és leöntöm a Cuprát egy kis benzinnel és felgyújtom...de aztán megnyuxok, hogy ellenben vele én nyaralni is ezzel járok... <_< :huh: :D

...szal jó volt ahogy volt... mi Krisztiánnal nagyon jól éreztük magunkat, régóta az egyik legjobb Racce vót...Néztük egy kis driftet is...

Link to comment
Megosztás:

Jaja maradt...14.81@153km/h erős szembeszéllel...(csak ez nyugtat meg... <_< )

Viszont azért azzal eldicsekednék, hogy az összes 1.8T leont elvertem...még az MTM tuningos "ellenfelet" is, aki 260Le-t tud...

Én gratulálok neked a 14.81-hez is, ezt tudja de ezt ezek szerint kis plusz szembe széllel is, ha jól tudom a 14.81 ez a legjobb időd!? Viszont feldobhattál volna eggyel kisebb kereket is megnézni úgy is!

Nagyon sokat számít az a nagykerk, a bátyámnak 130 lóerő körül van a Primeraja 1240Kg nélküle, és nézd meg milyet lép hogy leszedte a 16 colosakat s felrakta a gyári 14-et, péntek esti kis móka

Opelosok közül volt kint valaki? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy számítana, de annyira nem érdekel, hogy ezért beruházzak egy kisebb kerékre...ráadásul pont az a baj, hogy 1-2-ben még ez is csúnyán elforog...mert menne szerencsétlen, csak fogja a súly...

Igen elvileg ez a 14.81 a legjobb versenyen mért eredményem a Duckyval...úgy néz ki, hogy ezt a 14.8-at, ha esik ha fúj, ha tele van ha nem, akkor is tudja... :D

Krisztiánnal voltunk kint, mert a Seatos brigáddal, de aztán jöttek Laliék, Muháék, meg a szokásos brigád...csak te nem vóóótááá ott... <_< :D pedig ez most tényleg olyan verseny volt, hogy ha csak nézőnek ment ki az ember, akkor is ámult bámult... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy számítana, de annyira nem érdekel, hogy ezért beruházzak egy kisebb kerékre...ráadásul pont az a baj, hogy 1-2-ben még ez is csúnyán elforog...mert menne szerencsétlen, csak fogja a súly...

Igen elvileg ez a 14.81 a legjobb versenyen mért eredményem a Duckyval...úgy néz ki, hogy ezt a 14.8-at, ha esik ha fúj, ha tele van ha nem, akkor is tudja... :D

Krisztiánnal voltunk kint, mert a Seatos brigáddal, de aztán jöttek Laliék, Muháék, meg a szokásos brigád...csak te nem vóóótááá ott... :huh: :D pedig ez most tényleg olyan verseny volt, hogy ha csak nézőnek ment ki az ember, akkor is ámult bámult... :D

Remélem egyszer sikerül olyan jáccós kocsit építeni amivel csatlakozhatom eme nemes emberek seregletéhez! :lol: Mennék én de nem akarom szétnyomni az az Astrát ,,, mert a Hondának a szemét is kinyomtam! :D Nem félek mert kb kojak sziten baxom neki én is ,de féltem a tütüt! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.