Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Okoska...akkor mondj egy jó helyet, ahol 100% tuti jó lesz...és ha nem akkor majd Te zsebbenyúlsz... :D

Dehogy nyúlok én a te zsebedbe :lol: <_<

akkor ccm különbség miatt annyit fizetsz hogy abból veszel egy gsit simán, nemtom mennyi a cccm/huf de az 5 nulla tuti a végére

ezért kell utána levizsgáztatni, nem viheted csak a kijelölt vizsgaközpontba a mi a mozaik utca, meg asszem még 1 helyen csinálják meg sehol máshol az országban nem vizsgáztathatod le.

Nem csak a ccm különbség számít.

Mindegyik megyei főfelügyeletre lehet menni átépítési engedélyes autóval. Én pl Borsodban és Nógrádban vizsgáztattam a versenygépet.

Te meg nem szóltál neki, hogy befostál mi? :D

"Szójafasírt, szójapörkölt, szója nővérkének hogy befostam!" :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Egyikőtöknek sincs igaza mert ASTRA T200 volt a neve! <_<

És akinek ez mégsem volt elég , az rendelhette a GSi-t 6 gangos váltóval és C20Let (CALIBRA/VECTRA TURBO) turbómotorral. A neve ASTRA T200 volt , és limitált darabszámban jött ki (vajon miért?) A hasonló motorral szerelt CALIBRA/VECTRA-val ellentétben fronthajtású volt , de megkapta a nagy fékeket és az alap 16-os kerekeket .

én ezt a témát párszor végigjártam már és a neve is 200TS

5ajtos

Picture007_.JPG

4ajtos

rich4_.JPG

DSC00047.jpg

DSC00055.jpg

Link to comment
Megosztás:

Haverom gumis műhelye előtt készült a kép, volt ott attól érdekesebb is, 1.2-es Fiat Punto nagyobb szárnnyal mint ami a fábián volt! <_< :huh: :D

Ezeken annyira tudok nyeríteni. :D Baziszárny, neon, kivánságlista oldalt... :lol: Lehetőleg teszkós alufelni, de inkább ócska flakonból csúnyán festett lemez... :D

Főleg, amikor megtalál valamelyik a lámpánál... A leggyakoribb a Swift 1.0 és 1.3... Imádom. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezeken annyira tudok nyeríteni. :huh: Baziszárny, neon, kivánságlista oldalt... :D Lehetőleg teszkós alufelni, de inkább ócska flakonból csúnyán festett lemez... :D

Főleg, amikor megtalál valamelyik a lámpánál... A leggyakoribb a Swift 1.0 és 1.3... Imádom. :lol:

Ez mennyire igaz :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Ezeken annyira tudok nyeríteni. :lol: Baziszárny, neon, kivánságlista oldalt... :D Lehetőleg teszkós alufelni, de inkább ócska flakonból csúnyán festett lemez... :D

Főleg, amikor megtalál valamelyik a lámpánál... A leggyakoribb a Swift 1.0 és 1.3... Imádom. :P

<_< :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.