Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most nem vicceltem! van 4 db gyári lemezfelóm téligumival! :lol: de ha gondolod a rozsdát ledrótkefézem róla! <_< :huh: :D

Köszi de azt kihagyom... nekem lóvé kő. :D

amúgy valami mérsékelten szép álufelgen lesz nekem is majd télen... de szvsz ez a GSi felni nagyon mérsékelten szép csak. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi de azt kihagyom... nekem lóvé kő. :D

amúgy valami mérsékelten szép álufelgen lesz nekem is majd télen... de szvsz ez a GSi felni nagyon mérsékelten szép csak. <_<

nem is adnám oda :lol: köll az nekem is :huh: De a Géjesi felni nem lenne rossz ettől függetlenül! :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg nem így van...Mivel az 1.4nél lényegesen kisebb a fék,gyengébbek a rugók és a lengéscsillapítók is......Ráadásul caravanba csak a 2.0 16V volt tárcsafékes,szóval ez is akadály lehet...de ezek csak elméleti fejtegetések.......

ezért kell utána levizsgáztatni, nem viheted csak a kijelölt vizsgaközpontba a mi a mozaik utca, meg asszem még 1 helyen csinálják meg sehol máshol az országban nem vizsgáztathatod le.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.