Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Oké! Vagy esetleg a szépen megkérem Antit ő beszél németül rendel nekem egy PowerCupot, és mikor megjött kifizetném! <_<

Nem kell ehhez németül tudni...powercup kikeres, megvesz, aztán én majd segítek írni egy levelet, hogy hova és mennyit kell utalni, aztán utalás, és kűdi a csomagot...vagy nem...de hát ez benne van a pakliban...

Link to comment
Megosztás:

Igen pont ezt mondom, mivel nem abs-es a hátsóhidad ezért szerintem csak nem abs-es agyat tudsz felrakni, akor viszont gondolom a kadett gsi hátsótárcsája aggyal együtt ó lesz neked.. vagy nem tudom milyen hátsótárcsás fékek vannak még opelban ami nem abs-es

nekem a hidam el volt hajolva és ette a jobb hátsó gumi belsejét. Én Tápiószecsőtől vettem a hidat ami asszem 1.4-ről került le. Leszedtem a dobfékeket, felraktamrá a tárcsákat, a bowdwntartó fülejket és a pót stabilizátort. Fékerő szabályzó nincs rajta csa a dobfékeseken. 100% hogy jó a sima F Astra-é, hidd el.

Link to comment
Megosztás:

Ha többen szeretnétek rendelni az e-bay-ról lehet took segíteni. A volt munkatársnőm kint lakik a német pasíjával aki ért az autókhoz. Kb. 3 havonta szoktak hazajárni egy kicsit Coronita-ni <_< :huh: :D , most is jönnek haza 10.-e körül, de sajnos le kellett mondanom a shortshifterről az új akksi miatt. A lényeg az, hogy átutalom nekik a lóvét és ők elküldik ida ha kell, és asszem ha ajándénként küldik akkor nagyon minimális a postaköltség. Az átutalás pedig OTP-n belül megy mert a pinának meg van még a magyar bankszámlaszáma :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.