Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na igen , hondánál én rontottam el mert nem cseréltük ki , és mikor összetettük Aral 10W-40 es olajat kapott 4990 /liter... na bejáratás stb .. kihuzom a nivót , mondom ejha,, mivan rövid a nívó nem éri el az olajat ?? na utántölt... Aralból... 4990 ft,,, na beete azt is <_< Mondom nemá.... na bolt Q8 1700 Ft bele ... ez ment egy darabig,,, aztán olajárban mentünk lefelé mert szegénynek csillapíthatatlan volt az étvágya :huh: A végén már olyannyira leadttam hogy Tesco "supersport málnaszörp" aminek olajszíne volt 5L / 2290 ft :D :D Beletöltöttem kB 2,5 litert abból mármint ahogy fogyott ugy... hát Kifeküdtt a moci :lol:

November 1-jén jöttünk haza , és tudod a sok sunday driver öreg fater tötyörgött , szúrtam neki 90 -nél egy szigorú 3 ast baxtam neki 180-190 ig :P Megelőztem a krdont.. büszkevoltam magamra piszokul, mondom az asszonyak : na ígykő ezt csináni abban a pillanatban nagy csatt kinyomtama kuplungt mert megcsuszott az eleje a műszerffal mint a karácsonyfa.. majdnem leradíroztunk a doboldalon,,,, Megálok akarom indítani ,.... megsem moccan :D Főtengely megszorult , na 5 perc pihi,, elindult és ugy csattogott mint a picsa.... mintha 2 kovács ütne egy kardot Hajtókaros lett 4. szer is! Na akkor rágtam be és eladttama picsába mondom énmár nem szedem szét elégvolt 3 szor ;)

Jáj! Biztos nagyon örültél neki. :D

Azé' az a tuskós olaj komoly cucc. Még tüzet gyújtani sem jó. :D

Link to comment
Megosztás:

Elalszik tőle a gyufa! <_< :huh: :D Ahogy gabi mondaná: méga bicikli láncotsem szab' vele megkenni! :D :lol: :D

Próbálkozni lehet, úgy is lecsurog róla nyom nélkül. ;)

Mármint úgy értettem hogy mielő eladtad c20xe-t raktál bele és hogy azzal a mocival mi lett, kinyírta az akinek eladtad?

Ez volt benne, csak amikor visszavettem az autót, úgy döntöttem, hogy atomjaira szedem és mindent megcsinálok rajta. :D

Zsanért kenni talán! :D

Ha azt akarod, hogy nyikorogjon, akkor jó... :P

Link to comment
Megosztás:

Én ha jól tudom az egész hidat kell!

Azt nem tudom hogy ABS-es és ABS nélküli hátsó hídban van különbség vagy sem...de ha nincs akkor csak agyat kell cserélni és 4csavar az egész.....Talán még kézifék kötelet kell cserélni...A fékcsóvek meg pont elérnek a nyeregig.......

Coupe, neked honnan származik az a szép lámpád elől? Angel nekem is sux, de a gyári sem tetszik igazán...

Ebay-ről rendeltem........

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom hogy ABS-es és ABS nélküli hátsó hídban van különbség vagy sem...de ha nincs akkor csak agyat kell cserélni és 4csavar az egész.....Talán még kézifék kötelet kell cserélni...A fékcsóvek meg pont elérnek a nyeregig.......

Ebay-ről rendeltem........

Köszi! Esetleg valami spec. neve van neki? Utánanéznék a dolognak. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.