Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem sem kell.Ja bocsi nem néztem hogy csak 20ne-ről van szó :huh:

Köszönöm. Akkor először csak agyat veszek, meg kézifék kötelet... Hátha megúszom ennyivel. <_<

Coupe, neked honnan származik az a szép lámpád elől? Angel nekem is sux, de a gyári sem tetszik igazán...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. Akkor először csak agyat veszek, meg kézifék kötelet... Hátha megúszom ennyivel. <_<

Coupe, neked honnan származik az a szép lámpád elől? Angel nekem is sux, de a gyári sem tetszik igazán...

Nincs mit! :huh: Ha jól emlékszem akkor simán átrakható mert a felfogatási pontok stimmelnek és 4csavar fogja.A fékerőszabályzóval lesz majd vmi magán a hídon de könnyen megoldható az is.

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit! :huh: Ha jól emlékszem akkor simán átrakható mert a felfogatási pontok stimmelnek és 4csavar fogja.A fékerőszabályzóval lesz majd vmi magán a hídon de könnyen megoldható az is.

Nekem egyszer küldött Demo egy Kadett GSI hátsóhidat, és azért nem tudtam a gsi alá rakni mert hiába egyezett meg a 4 csavar ha a közepe kisebb volt, vagyis az abs miatt nem ment fel.

De majd jön valami hozzáértő <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyszer küldött Demo egy Kadett GSI hátsóhidat, és azért nem tudtam a gsi alá rakni mert hiába egyezett meg a 4 csavar ha a közepe kisebb volt, vagyis az abs miatt nem ment fel.

De majd jön valami hozzáértő :D

Viszont nekem nincs ABS-em. :huh: Azt meg már tényleg nem akarom belefaragni... pedig biztos lehetséges... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyszer küldött Demo egy Kadett GSI hátsóhidat, és azért nem tudtam a gsi alá rakni mert hiába egyezett meg a 4 csavar ha a közepe kisebb volt, vagyis az abs miatt nem ment fel.

De majd jön valami hozzáértő <_<

én is tegnap tanultam emg a Dinytől, hogy a kadetté egybe van, ott nincs 4csavaros megoldás, astranál már igen.

Link to comment
Megosztás:

Viszont nekem nincs ABS-em. :huh: Azt meg már tényleg nem akarom belefaragni... pedig biztos lehetséges... <_<

Igen pont ezt mondom, mivel nem abs-es a hátsóhidad ezért szerintem csak nem abs-es agyat tudsz felrakni, akor viszont gondolom a kadett gsi hátsótárcsája aggyal együtt ó lesz neked.. vagy nem tudom milyen hátsótárcsás fékek vannak még opelban ami nem abs-es

Link to comment
Megosztás:

én is tegnap tanultam emg a Dinytől, hogy a kadetté egybe van, ott nincs 4csavaros megoldás, astranál már igen.

Akkor nem tudom milyen Hidat küldött nekem Demo, de a négy csavar és minden más megegyezett csak a négy csavar közti központosító luk vagy mi az az nem egyezett meg, és ezért nem tudtam feltenni az agyat.

Link to comment
Megosztás:

ezt miből vetted észre??? Neked is má 4 db van belőle?? :huh: :D

Nem kösz, még nem szoktam át a fiúkra :D :P

Nem volt vállas a hengerfal... Meglepően szépnek tűnt... A dugók sem tűntek gáznak... Bontsam vissza, amíg nincs bent a kocsiban? <_<

Mérted, vagy csak ránézésből? :D

Ha a dugók szorosan illeszkednek a hengerekbe minden ponton, akkor nemszótam :D

Ha nem volt válla a hengernek sem alul sem felül, nem kellett hónolni, akkor én nem fúrnám meg, most gyűrűzte ás csapágyazta meg a bátyám a primerat is, tökéletes lett 11 bár volt a kompressziója most meg 14, egy szikra olajat nem eszik, szóval jó lett, fúrni akkor kell ha már hordósra kopott vagy ha már lehet látni a gyűrűt a dugó mellett annyira szétvan kopva. Sőt 2 gépműhelyben le is beszélték róla, hogy ennek simán elég egy gyűrűzés! Na meg én sok jót nem hallottam fúrt blokkokról, eddig akármennyi Mantát fúrtak meg nem bírt 1-2 évtől többet és szarrá kopott, az egyik gépműhelyben mondta a srác hogy ha lefúrják azt a kemény réteget a blokkról utána már nagyon hamar kopik, bár nem tudom a c20xe hogy viselkedik vagy az menyire bírja a fúrás után, ebben is Szonik tudna okosat mondai :D

Pont azért vetettem fel, mert volt szerencsém ilyen motor generálozásához. Tudom hogy hamar szétkopik, mert nincsen

edzett felülete a hengerfalnak (gyárilag sincs, tehát generál után kb ugyanolyan tartós lehet, ha jól csinálják). :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eddig nem adott okot rá, hogy kételkedjek a szavában. Amióta autóm van, ő szervizel nekem. :D

Egyébként nekemsem kelett furatnom a hondát mikor szétkaptuk, Gyuribá odahívott azt megmutatta a hengerfalat és láttam én is hogy semmi válla nincs pedíg Egy CRX-et nagyon leszoktak nyuzni :D A Hanger fal jóvolt azonkívil beevett 100km en 1 lityó olajat a szelpszár szimeringnél! <_< :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként nekemsem kelett furatnom a hondát mikor szétkaptuk, Gyuribá odahívott azt megmutatta a hengerfalat és láttam én is hogy semmi válla nincs pedíg Egy CRX-et nagyon leszoktak nyuzni :D A Hanger fal jóvolt azonkívil beevett 100km en 1 lityó olajat a szelpszár szimeringnél! <_< :huh:

Kb. ugyanez a szitu volt az én motorommal is. :D Hengerfal ok, szelepszár szimering meg gatya. :lol: Jó vétel volt ez a moci. Kadettből esett ki, mert lerohadt róla a kaszni... Valami munkás jószágok jártak vele osztrákiába évekig. Szóval nem volt gyepálva, főleg nem hidegen.

Link to comment
Megosztás:

Kb. ugyanez a szitu volt az én motorommal is. <_< Hengerfal ok, szelepszár szimering meg gatya. :huh: Jó vétel volt ez a moci. Kadettből esett ki, mert lerohadt róla a kaszni... Valami munkás jószágok jártak vele osztrákiába évekig. Szóval nem volt gyepálva, főleg nem hidegen.

De egyébként is c20xe volt ebben a kaszniban, nem? És azzal mi lett?

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, kíváncsi lennék hogy mutatna a gsi-m alatt! :huh:

Nekem nagyon tetszik. Ha 16"-os lenne, akkor mennék is érte. Bár most inkább hulladék áron kellene vennem valamit, amivel tavaszig eljárkálok. :D

De egyébként is c20xe volt ebben a kaszniban, nem? És azzal mi lett?

Nem nem. Ez gyárilag 1.4 16V :D Már én faragtam bele a motort... Szedánban nem is volt szerintem 2.0... De C20XE biztosan nem... <_<

Link to comment
Megosztás:

Kb. ugyanez a szitu volt az én motorommal is. :D Hengerfal ok, szelepszár szimering meg gatya. :D Jó vétel volt ez a moci. Kadettből esett ki, mert lerohadt róla a kaszni... Valami munkás jószágok jártak vele osztrákiába évekig. Szóval nem volt gyepálva, főleg nem hidegen.

Na igen , hondánál én rontottam el mert nem cseréltük ki , és mikor összetettük Aral 10W-40 es olajat kapott 4990 /liter... na bejáratás stb .. kihuzom a nivót , mondom ejha,, mivan rövid a nívó nem éri el az olajat ?? na utántölt... Aralból... 4990 ft,,, na beete azt is <_< Mondom nemá.... na bolt Q8 1700 Ft bele ... ez ment egy darabig,,, aztán olajárban mentünk lefelé mert szegénynek csillapíthatatlan volt az étvágya :huh: A végén már olyannyira leadttam hogy Tesco "supersport málnaszörp" aminek olajszíne volt 5L / 2290 ft :D :D Beletöltöttem kB 2,5 litert abból mármint ahogy fogyott ugy... hát Kifeküdtt a moci :lol:

November 1-jén jöttünk haza , és tudod a sok sunday driver öreg fater tötyörgött , szúrtam neki 90 -nél egy szigorú 3 ast baxtam neki 180-190 ig :P Megelőztem a krdont.. büszkevoltam magamra piszokul, mondom az asszonyak : na ígykő ezt csináni abban a pillanatban nagy csatt kinyomtama kuplungt mert megcsuszott az eleje a műszerffal mint a karácsonyfa.. majdnem leradíroztunk a doboldalon,,,, Megálok akarom indítani ,.... megsem moccan :D Főtengely megszorult , na 5 perc pihi,, elindult és ugy csattogott mint a picsa.... mintha 2 kovács ütne egy kardot Hajtókaros lett 4. szer is! Na akkor rágtam be és eladttama picsába mondom énmár nem szedem szét elégvolt 3 szor ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.