Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha ilyen tél lesz mint az elmúlt két évben akkor szerintem jobb a 195...gondolni kell a racingra is <_< :huh: :D :D

Jogos az 5pont :lol:

Nekem amúgy már a téli guriga van fent,és jövőre néznem kell valami jópofa 195/45-öt.Gondolkodtam /50-en is de szebb szerintem a /45...igaz drágább is.

95% hogy Kumho ku31 lesz.

Link to comment
Megosztás:

Az adatbázisukban ők meg tudják nézni hogy gyártották e azzal a motorral az autót tahát nem kell a jóégtől beszerezni papírt gyártották, ők megmondják hogy igen vagy nem. Tehát átalakítási engedély 11800+ okmánycserék 16000 + műszaki ennyi ha azonos ccm. A teljesítmény növekedés pedig a súlyadóban jön ki ami így drágább lesz de azt majd az önkormányzat küldi majd és 1 évben egyszer kell kifizetni.

Ez alapján papirozható lenne a LET is (TS200...).

Link to comment
Megosztás:

Azt mondtad mindenki olyan autót vegyen amennyi pénze van,sose kell hitel...meg sose adnám el a GSi-t,,,Mi történt???????????? <_<

Mondom egyenlőre csak ötletszinten vana dolog :D Semmi komoly... csak teccik ez az asztán kiváncsivagyok az össznépi véleményre is! szeretem az Astrámat szal ha vennék is valahogy ezt is megtartanám :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mondom egyenlőre csak ötletszinten vana dolog :D Semmi komoly... csak teccik ez az asztán kiváncsivagyok az össznépi véleményre is! szeretem az Astrámat szal ha vennék is valahogy ezt is megtartanám :D :huh:

Ezt eddig értem...csak azt nem hogy mitől változott meg a hitelről kialakított véleményed........ <_<

Link to comment
Megosztás:

Gyűrűk, összes tömítés, hidrotőkék, szelepek, olajpumpa, teljes vezérlés, HF síkolva, stb-stb-stb.... szóval új motorom van. :huh:

Akkor elvagy a szabadidődben! Szólj ha tudok segíteni, lemegyek egyik hétvégén, kicsit iszogatunk <_< na jó nagyon :D és közben szerelgetünk :D

Ui: Morpheussal tartod még a kapcsolatot, ő csinálta a képeket lehet megvan neki még!

Link to comment
Megosztás:

Gyűrűk, összes tömítés, hidrotőkék, szelepek, olajpumpa, teljes vezérlés, HF síkolva, stb-stb-stb.... szóval új motorom van. <_<

Na tömítéseket nekem is cserélni kell ugyhozta a sors :huh: Cseréltem szervószivatyut is remélem azé gyűrüt még nem kell cserélnem egy darabig tőkét azt én is cserélek asszem a tömítésekkel együtt! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.