Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egyre jobban kezd ellustulni...és most a zene projecttel sem könnyitek rajta :huh: ...Viszont a következő gyorsulási versenyre felrakok ez 15ös gumit kiváncsiságból...Azzal még sose mentem mért időt :D <_<

Beszéltem ezzel a hondás gyerekkel a honda doktorossal (már eladta) hogy14.8-at ment 15 colos kerekekkel, és felrakta a 13 colosat és ment 14.67-et ugyanazon a napon azon a versenyen szóval nagyon jó a kisebb kerék!

Link to comment
Megosztás:

azért te mentél 400m-ert... <_<

amugy mivel nekem 3vége volt ugyanugy minta 402m-en így nem hinném h 50mel kevesebb

Persze fölös találgatni, kikell menni kkházára és megtudja az ember hogy mi a helyzó, én már mentem 15.2-t, szerintem ezt sok gyári gsi nemtudja felmutatni, nem azért mert nncs ilyen jó, mert vagy nem tudnak vezetni ott váltani ahol kel vagy nemtudom, de én lanti tőled is simán várok egy 15.3-at minimum, csak mennél már ki végre :huh:

Link to comment
Megosztás:

Téli gumma vásárlás előtt állok és most nem toom milyen méretek lennének jók 14" és 15"-ban

14"-s felnim van de a 185/65 alacsonynak tünt, ezért lehet bennék 15"-t kompletten.

Ha tudnátok segítséget adni méretekben megköszönném nagyon <_<

195/50R15...olcsó és elég sok választék van ebben a méretben......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.