Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem teljesen mindegy.......a Lexmaul RAM miatt Én jobban szeretném ha az enyém nem DIS-es lenne....... <_<

Egyáltalán nem mindegy, nem véletlenül találták ki ezt a gyújtást, itt nincs veszteség, nincs forgóalkatrész, nem kell cserélni x km-ként, és plusz egy hibalehgetőség azoknak aki szeretnek szerelni, én tuti állítgatnám az előgyújtást, azt hiszem 15° a mienk előgyújtása én biztos variálnék vele mint a bátyám állandóan tekergeti :huh: nekem ez nem lenne jó, elég a többi dolgon agyalni :D

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán nem mindegy, nem véletlenül találták ki ezt a gyújtást, itt nincs veszteség, nincs forgóalkatrész, nem kell cserélni x km-ként, és plusz egy hibalehgetőség azoknak aki szeretnek szerelni, én tuti állítgatnám az előgyújtást, azt hiszem 15° a mienk előgyújtása én biztos variálnék vele mint a bátyám állandóan tekergeti <_< nekem ez nem lenne jó, elég a többi dolgon agyalni :huh:

Pénteken látszott hogy mindegy :lol: Semmivel se jobb vagy rosszabb.....(ami érezhető is)Az tény hogy magasabb fordulaton pontosabb szikrát add,de ez is el tud romlani,és akkor az egészet meg kell venni.Ami ha jól emlékszem 30e körül van....Szóval szerintem tényleg mindegy. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Egyáltalán nem mindegy, nem véletlenül találták ki ezt a gyújtást, itt nincs veszteség, nincs forgóalkatrész, nem kell cserélni x km-ként, és plusz egy hibalehgetőség azoknak aki szeretnek szerelni, én tuti állítgatnám az előgyújtást, azt hiszem 15° a mienk előgyújtása én biztos variálnék vele mint a bátyám állandóan tekergeti :D nekem ez nem lenne jó, elég a többi dolgon agyalni :lol:

Cserébe ha anagyfeszrész tönkremegy annyiba kerül majdnem mint az egész autó! <_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken látszott hogy mindegy :D Semmivel se jobb vagy rosszabb.....(ami érezhető is)Az tény hogy magasabb fordulaton pontosabb szikrát add,de ez is el tud romlani,és akkor az egészet meg kell venni.Ami ha jól emlékszem 30e körül van....Szóval szerintem tényleg mindegy. :D :huh:

4esbe azért elment.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Pénteken látszott hogy mindegy :D Semmivel se jobb vagy rosszabb.....(ami érezhető is)Az tény hogy magasabb fordulaton pontosabb szikrát add,de ez is el tud romlani,és akkor az egészet meg kell venni.Ami ha jól emlékszem 30e körül van....Szóval szerintem tényleg mindegy. :huh: <_<

Sokkal intenzívebb hidd el, 200 méteren soha nem fog kijönni a különbség, sőt bármiféle gyorsulásin sem jön ki egetverően, 402 méteren azért kijön ez az, de egyébként padon jön ki jobban, milyen hosszan tatja a görbét. Én régebben találtam egy rajzot a rotoros és a dis gyújtás közti különbségről nem gsi-nél egy általános tesztről, ott látszott hogy ugyanazon a fordulaton a rotoros gyújtásnál csak felugrott a teljesítmény a dis-nél meg tartotta ott legalább plusz 500 RPM-ig.

Link to comment
Megosztás:

hideg lesz.. nincs értelme... <_<

De nekem is hideg lesz :huh: Jó lenne összemérni a vasakat, tiéd is nagyon jól megy, az tény hogy 200 méteren nem tudlak elverni.

De hát ha azt nézem hogy a kék gsi-m 200 méteren ugyanannyit ment mint a piros és a végén még is lett 4 tized ami legalább 20 méter. 15.62-től nembírtam 12x nekifutásra sem többet kihozni a kékből!

Link to comment
Megosztás:

De nekem is hideg lesz <_< Jó lenne összemérni a vasakat, tiéd is nagyon jól megy, az tény hogy 200 méteren nem tudlak elverni.

De hát ha azt nézem hogy a kék gsi-m 200 méteren ugyanannyit ment mint a piros és a végén még is lett 4 tized ami legalább 20 méter. 15.62-től nembírtam 12x nekifutásra sem többet kihozni a kékből!

a hideget arra mondtam h nem lehet menni "record" időt... amugy az én esetembe kurvára számít, hogy 100kg val nehezbb a kocsim... az jobban kijön fent mint a DIS szerintem...

Link to comment
Megosztás:

a hideget arra mondtam h nem lehet menni "record" időt... amugy az én esetembe kurvára számít, hogy 100kg val nehezbb a kocsim... az jobban kijön fent mint a DIS szerintem...

Igen ebben teljesen igazad van! Nagyon sok az a 100kg, és nem lehet majd menni rekord időt, ha lecserélem ezt a ketté tört powercupot letudom vinni 15 alá, legalábbis reménykedem. Mondjuk majd elmehetnénk ha megbeszéljük Voszival egy mérésre együtt, mit szólsz?

Link to comment
Megosztás:

Sokkal intenzívebb hidd el, 200 méteren soha nem fog kijönni a különbség, sőt bármiféle gyorsulásin sem jön ki egetverően, 402 méteren azért kijön ez az, de egyébként padon jön ki jobban, milyen hosszan tatja a görbét. Én régebben találtam egy rajzot a rotoros és a dis gyújtás közti különbségről nem gsi-nél egy általános tesztről, ott látszott hogy ugyanazon a fordulaton a rotoros gyújtásnál csak felugrott a teljesítmény a dis-nél meg tartotta ott legalább plusz 500 RPM-ig.

Ez pont így van...de 3.vége az már nem 200m <_< :huh: :D .Ezt egy átlagos GSi tulaj pont nem veszi észre.....Tény hogy jobb,de nem érezhető....

Link to comment
Megosztás:

Egyébként szerintem az egész klubban a coupe-jé megy a legjobban, ha feltenne 14-15 colos kerekeket és kiszedne valahogyan annyi súlyt hogy gsi súlyba legyen :D akkor lemenne 15 alá tuti!

Na alakul a hsz száma :D :huh:

Egyre jobban kezd ellustulni...és most a zene projecttel sem könnyitek rajta :lol: ...Viszont a következő gyorsulási versenyre felrakok ez 15ös gumit kiváncsiságból...Azzal még sose mentem mért időt :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.