Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez még önmagában így smafu...de volt nála festékrétegvastagségmérő is... :lol: :D :D

És megálípította hogy ez bizony volt fujva?? <_< :huh: :D Na és melyik használt autó nem?? :P nekem aza véleményem hogy aki tökéletes autót akar az vegyen szalonból, bár ott is vannak furcsa dolgok! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha xenon van benne akkor engem bármelyik autó zavar.....

Xenonos autót is be lehet állítani normálisan úgy hogy ne vakítson... nem egy autót láttam már xenonnal ami egyátalán nem égette rá a szúnyogot a szélvédőmre... Az utólagos xenonokról már megvan a véleményem... mindenki csak belepattintja azt gyia... beállítani nem szokás... bár már a sima halogén izzósat sem állítgatják sokat... ők lássanak a többi nem érdekli őket... Erről sem a xenon tehet... <_<

Link to comment
Megosztás:

Xenonos autót is be lehet állítani normálisan úgy hogy ne vakítson... nem egy autót láttam már xenonnal ami egyátalán nem égette rá a szúnyogot a szélvédőmre... Az utólagos xenonokról már megvan a véleményem... mindenki csak belepattintja azt gyia... beállítani nem szokás... bár már a sima halogén izzósat sem állítgatják sokat... ők lássanak a többi nem érdekli őket... Erről sem a xenon tehet... <_<

Nekem pl be van állítva műszerrel....de Istvánt vakítja így is... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.