Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:D aham értem :lol: Az jobb?? nekem azvolt nemtom azzalsem látni!

kinézetre még mindíg jobban tetszik mint az FK és nekem azzal sem volt gondom látás szempontból... de nekem úgynézki hogy tök kifinomult a látásom hozzátok képest és én olyasmiket látok sötétben amiket ti nem... lehet nem is kéne lámpa a kocsira... csak elveszi a powert az erősítőtől... <_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

kinézetre még mindíg jobban tetszik mint az FK és nekem azzal sem volt gondom látás szempontból... de nekem úgynézki hogy tök kifinomult a látásom hozzátok képest és én olyasmiket látok sötétben amiket ti nem... lehet nem is kéne lámpa a kocsira... csak elveszi a powert az erősítőtől... <_< :huh: :D

Van ez fordítva is...hogy mi látjuk amit te nem... :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

kinézetre még mindíg jobban tetszik mint az FK és nekem azzal sem volt gondom látás szempontból... de nekem úgynézki hogy tök kifinomult a látásom hozzátok képest és én olyasmiket látok sötétben amiket ti nem... lehet nem is kéne lámpa a kocsira... csak elveszi a powert az erősítőtől... <_< :huh: :D

Amíg van közvilágítás,addig mindenkinek bejön....... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért megint kiderül, hogy angel így vagy úgy...lószart sem látni vele...kivéve ha van benne xenon...de úgy sem hiszi el senki...mindenki megveszi, berakja, majd ki is szedi...

Jaaaaa csak azzal meg 1 gond van,hogy kiégeti a másik szemét.....Lantinak a lámpája semmit nem világít,de ha mögöttem jön akkor vakít.......

Link to comment
Megosztás:

jaja adíg semmi baj nincs de mikor beérsz egy oylan részhez , ahol oylan sötétvan mint egy tehénbe akkor bizony szartsemér , a sonar refivel láttam annyit mint a gyári tompítottal! :lol:

A refi is addig jó,míg le nem kopik a foncsornak álcázott szürke festék....... <_< :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Normális autók lámpája nem vakít...csak az ilyen sz@rok,meg terepjárók kamionok <_< :huh: :D :D

ui:Lesz még focus ST-m :D :D

Akkor az autók 70%a nem normális ugyanis engem még a legújjabb 7es BMW is vakított... Pedig abban az angel szvsz nem a gagyibbik fajtából való...

ültetett autó átka... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.