Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

meglehet csinálni, mert gyárilag szerelték ezzel a motorral, csak kell egy papír a GM-től.... csakugye ha kinti a moci akkor az cumi, mert regeltetni kell itthon .. 500k...

Semmi sem lehetetlen ugye... csak így már a papírmunka is jóval többe kerül, nem csak a 12000ft-os átépítési engedélyt kell fizetni

és az új műszakit :huh: a regadóról nem is beszélve <_<

Link to comment
Megosztás:

Semmi sem lehetetlen ugye... csak így már a papírmunka is jóval többe kerül, nem csak a 12000ft-os átépítési engedélyt kell fizetni

és az új műszakit :huh: a regadóról nem is beszélve <_<

hát volt aki megcsinálta már... csak télelg kell egy itthoni papíros moci... nem olyan sok, új forgalmi, új törzykönyv meg plusz engedély.. átépítési nem kell hozzá...

Link to comment
Megosztás:

hát volt aki megcsinálta már... csak télelg kell egy itthoni papíros moci... nem olyan sok, új forgalmi, új törzykönyv meg plusz engedély.. átépítési nem kell hozzá...

az a plusz engedély az átépítési :huh: merthogy az kell, ha nem azonos motorkódú motor kerül bele.

mondjuk beiratni a forglamiba, az ültetést, kormányt, felnit, fóliát, csővet.. az közelít a lehetetlenhez..

Ezt így mind megoldottam már <_<

Link to comment
Megosztás:

az a plusz engedély az átépítési :D merthogy az kell, ha nem azonos motorkódú motor kerül bele.

Ezt így mind megoldottam már <_<

szeritnem mondjuk egy 50est megér a buli..

gépkönyves megoldás nem megoldás, de más variáció mondjuk elés sok mindenkit érdekelne...gondolom

jöhet pübe is :huh:

Link to comment
Megosztás:

szeritnem mondjuk egy 50est megér a buli..

gépkönyves megoldás nem megoldás, de más variáció mondjuk elés sok mindenkit érdekelne...gondolom

jöhet pübe is :D

50?? Annál a műszaki+eredetiségvizsga+átírás+tk díja többe kerül <_<

pedig jó dolog az a gépkönyv. :huh: csövet máshogy nem lehet.

Link to comment
Megosztás:

meglehet csinálni, mert gyárilag szerelték ezzel a motorral, csak kell egy papír a GM-től.... csakugye ha kinti a moci akkor az cumi, mert regeltetni kell itthon .. 500k...

halo milyen regadorol beszéltek a motor alkatrésznek minösül ........ és nem a kinti moci ami miatt regadot kellehet fizetni

az tök mind1 honnan van ... regado a nagyobb ccm miatt kell............. és siman GM papir nélkül megoldhato........

Link to comment
Megosztás:

éves vizsga és egyéb szopások.. ugyi?

ez velejár, ha valaki ilyen extrákat szeretne. :huh:

szerintem a mocit nem kell regeltetni...én hallottam már pár olyat, hogy kinti adásvételi csak úgy, aztán csókolom... <_<

ha típusazonos (motorkód stimmt), akkor tényleg elég ennyi, és akkor csak az új műszaki+törzskönyv kell :D

Link to comment
Megosztás:

ihi

2008. szeptember 24. 11:48 | Válasz erre | #293237

Z 20 LET motor kompletten turbóval légtömegmérővel és minden ami kell hozzá kábelköteg elektronika + egy F40 -es 6 -os kézi váltó 400.000ft

igaz is lehet azon kivül hogy M32 es hatos valto kell hozza <_<

mivel mindeki dobalja ki a z20let et .... és z20LEH et vesz ... mert a LET szar ...

és a bibi még ott van hogy maga az f40es valto is min 300e ft ... az m32 meg csak drágább

Link to comment
Megosztás:

halo milyen regadorol beszéltek a motor alkatrésznek minösül ........ és nem a kinti moci ami miatt regadot kellehet fizetni

az tök mind1 honnan van ... regado a nagyobb ccm miatt kell............. és siman GM papir nélkül megoldhato........

így van, a regadó az eltérő adóosztály miatt kell, merthogy a kétféle motorral szerelt típus asszem más osztályba esik,

hiába az azonos ccm... A különbözetet kell fizetni, úgy tudom.

Maga a regadó megoldható más papírok nélkül is (származási igazolás vagy adásvételi kell), de a forgalomba helyezéshez

kell az átalakítási, amihez kérni fogják a műszaki tervdokumentációkat. Ez van, ha nem az ecserin veszi a forgalmijába az ember

a bejegyzéseket <_<

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/2360514_opel_calibra_1992

érdekes, hogy pont a sérült részről nincs kép <_<

valahova be irtam hogy c20xe t keresek ... és nem rég megtalált ez az ember

hogy kinek tudna sos eladni .. de akkor még 350volt és azt mondta semmi baja ... mostmar törött is :huh:

de szerintem 250et beajánl neki valaki vihetö is

DINI ????????????????

Link to comment
Megosztás:

így van, a regadó az eltérő adóosztály miatt kell, merthogy a kétféle motorral szerelt típus asszem más osztályba esik,

hiába az azonos ccm... A különbözetet kell fizetni, úgy tudom.

Maga a regadó megoldható más papírok nélkül is (származási igazolás vagy adásvételi kell), de a forgalomba helyezéshez

kell az átalakítási, amihez kérni fogják a műszaki tervdokumentációkat. Ez van, ha nem az ecserin veszi a forgalmijába az ember

a bejegyzéseket <_<

én olyan megoldasrol beszéltem ahol kérik a tervet .. bar kicsitt csökkentett szamban :huh: lényeg iogazolhatonak kell lennie annak hogy szerelték ilyen mocival

Link to comment
Megosztás:

valahova be irtam hogy c20xe t keresek ... és nem rég megtalált ez az ember

hogy kinek tudna sos eladni .. de akkor még 350volt és azt mondta semmi baja ... mostmar törött is <_<

de szerintem 250et beajánl neki valaki vihetö is

DINI ????????????????

ismered egyébbként vagy csak a hirdetésre keresett meg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.