Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azért amik oda le vannak irva motor adatok azokat el ne hidd.... ha ezért "tetszik" akkor keress másikat :huh:

nekem ez teccik a legjobban: "+beépíthető ajándék chip+60 le," hoppácska <_<

Igen az vicces, de alkudozni lehet hogy tudom az előéletét, egy sima astrára meg nem szeretnék költeni.

Link to comment
Megosztás:

Álmatlan éjszakám volt mert ezen a gsi-n agyaltam.

<_<

gyorsan verd ki a fejedből..."Úristen mennyi ######ság van odaírva !!!! kb ha 3 dolog igaz belőle ami le van írva akkor sokat mondtam 212 LE az azért kemény Mostani állapotában max 5 kilót adnék érte annyira lelakták azok akiknél volt......elkeserítő , de legalább ne Pesten lenne...."idézet a régi tulajtól

Link to comment
Megosztás:

gyorsan verd ki a fejedből..."Úristen mennyi ######ság van odaírva !!!! kb ha 3 dolog igaz belőle ami le van írva akkor sokat mondtam 212 LE az azért kemény Mostani állapotában max 5 kilót adnék érte annyira lelakták azok akiknél volt......elkeserítő , de legalább ne Pesten lenne...."idézet a régi tulajtól

most az mind1, hogy mi volt odairva.. az is lehet, hogy az új tulaj annyira nem vigyázott rá.. de kb fél évig volt nála... és előtte azért oda volt rá figyelve...

viszont ami elég fontos lehet, hogy a papírjai nem biztosan megfelelőek.. <_<

Link to comment
Megosztás:

gyorsan verd ki a fejedből..."Úristen mennyi ######ság van odaírva !!!! kb ha 3 dolog igaz belőle ami le van írva akkor sokat mondtam 212 LE az azért kemény Mostani állapotában max 5 kilót adnék érte annyira lelakták azok akiknél volt......elkeserítő , de legalább ne Pesten lenne...."idézet a régi tulajtól

Alig van jó állapotú gsi, akinek meg az van nem adja el.

Ez a baj hogy nekem el kéne adnom a régit, akár cserével.

Fájdítom akkor tovább a szívem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.