Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe és Lanti mennek a csigazabálókhoz párizsit enni...szal Párizsba...

mi viszont megyünk, Tom, Lifi, meg én...

Ha a kútig el tudsz jutni, akkor szívesen kiviszünk...viszont a hazaút még hogy lesz én sem tudom...mert délután pókerparty lesz...

Szombat délutáni pókerparti ?

Roppant izgalmasan hangzik <_< :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szombat délutáni pókerparti ?

Roppant izgalmasan hangzik :huh: :D :D :lol:

18-19órától lesz...hogy ez most este, vagy délután...döntsd el...bár neked lehet reggel is... :D :D

És mivel előtte haza kell mennem, fürcsi és társai...aztán át kell mennem óbudára...így időben el kell indulni vissza...

amúgy ami majd októberben lesz FHM pókerbajnokság azon indulunk csapatban és egyéniben... <_<

Link to comment
Megosztás:

AMÚGY INENN AKI NEM VOLT AZ ERŐMŰBE AZ NEM IS AKAR JÖNNI??????? Nem nagy a tolongás csak nem féltek??? :D :D

ISTVÁN EZ NEKED IS SZÓLT!!!! Mert asszem te említetted hogy jönnétek! vagy nem! :P :huh:

Mennék,de nem jó az időpont....akkor van az utolsó gyorsulás,arra szeretnék elmenni

Mindig is tudtam hogy ők egy osztállyal föntebb tartoznak, a rendszerváltás győztesei! :D

Egész évben nem voltam sehol...szerintem ez a 4 nap belefér :lol: <_< :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja a kajára gondoltam...én kategórikusan kijelentettem, hogy a meleg csigazabálókhoz sose megyek...utálom őket...a turisták legalja...na jó van lejjebb, de az már nem is ember... :huh: :D

Nem is miattuk megyünk.....maga a város biztos nagyon szép :D a többi nem érdekel......Vasárnap meg Disneyland <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.