Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köllene nekem egy oylan arc fórumról aki csinálna egy leírást a c20xe turbósításról... csak egy cikket...nem kell értékek pontos leírás csak nagyjából és költségekkel ha lehet!

Ebben max Szonik tudna neked mesélni, meg szerintem Anti is, bár hogy cikket nem fognak írni az is biztos <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát mit kell ezen leírni?

Dugók, blokk, hajtókarok, Hf tömítés, injektorok, vezérlés...mármint computer, coolerezés, kipu, turbó...

Igazából ez alap...nagyon sok lehetőség létezik amúgy ami az összetevőket illeti...

De én cikket ebből már csak azért sem szívesen írok, mert nekem senki ne szidja az anyukám, mert valami nem lett jó a leírás szerint... <_<

Link to comment
Megosztás:

Mérnek is, vagy csak azt nézik, hogy érvényes e? <_<

Mérnek is.....Ma pl az X.ker Gitár utcában,a XIV.ker mogyoródi úton a tesco után,az M3as bevezetőjén kifelé az OMW kút mögött lévő szervízúton......Ezeket ma láttam,tehát biztos hogy ott voltak :lol:

Köllene nekem egy oylan arc fórumról aki csinálna egy leírást a c20xe turbósításról... csak egy cikket...nem kell értékek pontos leírás csak nagyjából és költségekkel ha lehet!

Kell 1 milka,a többi nem számít :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát mit kell ezen leírni?

Dugók, blokk, hajtókarok, Hf tömítés, injektorok, vezérlés...mármint computer, coolerezés, kipu, turbó...

Igazából ez alap...nagyon sok lehetőség létezik amúgy ami az összetevőket illeti...

De én cikket ebből már csak azért sem szívesen írok, mert nekem senki ne szidja az anyukám, mert valami nem lett jó a leírás szerint... <_<

Leömlő,kábelköteg,hengerfej csavarok....rengeteg dolog,úgyhogy jobb ha veszel egy LET-et mindennel együtt...... :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.