Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Albertnek és futó mesternek:

faca szövege miatt...

Nemtom mér nekem nem bírtam meghallgatni borzasztó.

Lanti az a D Kadett hátul azmiaz?

Audis cikk zsear, sajtófotók a gépekről meg nagyon ott vannak még ha kicsit illusztrációnak tűnnek is.

BCsabi, nem tudtam menni mert féltengelyt szereltünk Robival a Soroksárin lévén kijött neki a helyéről.

BCsabi, nem tudtam menni mert féltengelyt szereltünk Robival a Soroksárin lévén kijött neki a helyéről.

Megnézve a videjókat azért arra a driftre lesz még mit gyakorolni a srácoknak mert ez nem edzés volt max csúszkálás má ha meg nem sértek senkit

Link to comment
Megosztás:

Megnézve a videjókat azért arra a driftre lesz még mit gyakorolni a srácoknak mert ez nem edzés volt max csúszkálás má ha meg nem sértek senkit

Senkit nem sértel meg, 60%-a PVC a betonnak és ugye az csak csúszkál nem gazán tapad meg hogy gyorsabb legyen a forgás, de hamarosan lekopik :huh: na meg volt elég sok víztócsa ami a végére száradt fel csak, driftnek nem hívnám, a videókhoz csak a kereső miatt raktam be ezt a kulcsszót, inkább egy kis mókázás, jó volt, nagyon jó hangulattal, még a feleségemnek is tetszett, pedig az NAGY SZÓ <_<

Link to comment
Megosztás:

Senkit nem sértel meg, 60%-a PVC a betonnak és ugye az csak csúszkál nem gazán tapad meg hogy gyorsabb legyen a forgás, de hamarosan lekopik :huh: na meg volt elég sok víztócsa ami a végére száradt fel csak, driftnek nem hívnám, a videókhoz csak a kereső miatt raktam be ezt a kulcsszót, inkább egy kis mókázás, jó volt, nagyon jó hangulattal, még a feleségemnek is tetszett, pedig az NAGY SZÓ <_<

És hát egy videó nem adja vissza azt amit élőben érez az ember, pl.. a gumifüst szagát :D olyan büdösek voltunk mikor hazajöttünk, mintha a gumigyárban dolgoznánk :D

Link to comment
Megosztás:

Na ma felmentem Pöstre az ósönbe akksié, meg is vettem a 70AH-t mert a kisebbeket szétkapkodták, hazajöttem beraktam és tekert szépen és gyorsan. Délelőtt már nem az enyimmel nem tudtam menni9 mert annyira szar volt az akksi, hogy hiába töltöttem nem ért semmit.

AnTi!

A te autódat láthattam a kerepesi öemfau kútnál, mert akksi és sok bizbaszvásárlás után elmenmentünk a mekibe aztán tolni kellett egy kis naftát apósom Szuziába :D Szerintem biztos tied volt a fékeket lestem és onnan ismertem meg <_< :huh: :D

Ott szoktál parkolni?

A Csapatépítő tréning jó volt, beszarás volt de hányás most nem :P

Esőbe az erdőbe fehér sportcipőbe és világos szürke dzsekibe, mikor bejöttünk úgy néztem ki mint egy vaddisznó :D

A jégert pedig lapos flaskából toltuk, este mehg kiittuk az összes fütyülőst a szálloda bárjából :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

AnTi!

A te autódat láthattam a kerepesi öemfau kútnál, mert akksi és sok bizbaszvásárlás után elmenmentünk a mekibe aztán tolni kellett egy kis naftát apósom Szuziába :D Szerintem biztos tied volt a fékeket lestem és onnan ismertem meg <_< :huh: :D

Ott szoktál parkolni?

igen az az övé. 3an lakunk a környéken Coupe, Anti, meg én. Antinak az a hivatalos parkolója :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaja...enyim a kicsike... :D Ott parkolok, mert hát a mai világban sajnos nem lehet tudni...a kék fekete is ott állt, meg az ódi is... :huh:

Mondtam is Coupénak szombat délután,hogy: nézzen oda a kutas úgy könyököl a tetején és telefonál mintha az övé lenne a kocsi. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.