Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

elképzelem ahogy 5en-6an elkezdünk rohanni a csávó felé <_< ájjj megg köcsööööööööööööööööööööööög :huh: :D

Gyerrreee ide a ku...va annnyyyáááááád,,,, micsi... gyüssz le a fürü,,, erigy a géptű! Vedd le a szemüveged,,, Mé??? ANYÁDÉÉÉÉÉÉÉÉÉ az lotty hidraulikacsövet a nyakárahajlítani! :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Azéé ez jó kép lett,gurulóskukahúzós Manfi! <_< :huh: :D

Én is erre gondoltam :D Épp kukát vontat... :lol: Vagy a Gsi-t javítják.. (motortér nyitva) és ha nem sikerül, dobják a kukába :D

ui: Anti: azért a helyedben én is vetnék egy két pillantást arra a videóra.. hátha látszik valami! :D

Link to comment
Megosztás:

Valami ilyesmi a terv...igazából van valaki aki állandóan ott parkol...egy csávó...

A video baromság...sose fogják megmutattni......

Össze kell karcolni a fickó kocsiját,és írni neki hogy ezt a múltkoriért.......ha ő volt akkor biztos meg fog keresni :huh: :D .....Láttam ma csepelen a suzukit......elég komoly.Nekem is kb ilyen volt mikor a coupe astrát elejétől a végéig összekarcolták.......csak utána el is vitték <_<

Kell róla csinálni képeket,és az eladáskor ha szívóznak akkor meg kelet mutattni :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köllene egy kis segítség, főleg elektrongyos emberektől esetleg henetesektől <_<

A töltésemmel lenne gond, bosch generátor 72Ah-s akksi (ez a márkaja :D ). Fogyasztó nélkül rendesen tölt asszem, fogyasztóval pl. tompított, refi, mjúziknál halványan világít a töltés lámpán amit este veszek észre. Múltkor megnéztem a töltésem 13,5V, fogyasztókkal kb.13,3V. Elvileg 14V felett kéne lennie asszem.

Az akksi kb. 5 éves és egy fél éve töltöttem rá másfél lityi deszvizet. Reggel már nem indult, olyan szinten, hogy még az órát is lenullázta. Most hazaértem és felraktam töltőre, persze megint kellett rá egy kis víz, előtte akksi feszkója 12,5V. Régebben ha ment a cd és indítóztam nem álította meg, és a fejegység kék ledje is állandóan világított még kikapcsolt állapotban. Az utóbbi időkben reggelente nehezen indult, napközben jobban. Új akksit is néztem már az ósönbe most akciós a bosch silver 55AH-s, ilyet szeretnék és mindenképp megveszem. A testkábelem is kaka :huh:

A kérdésem az lenne, hogy a fesszabályzóm is kaka lehet? Ha az akkor ez mennyibe fáj?

Előre is kösz a választ csajok :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köllene egy kis segítség, főleg elektrongyos emberektől esetleg henetesektől <_<

A töltésemmel lenne gond, bosch generátor 72Ah-s akksi (ez a márkaja :D ). Fogyasztó nélkül rendesen tölt asszem, fogyasztóval pl. tompított, refi, mjúziknál halványan világít a töltés lámpán amit este veszek észre. Múltkor megnéztem a töltésem 13,5V, fogyasztókkal kb.13,3V. Elvileg 14V felett kéne lennie asszem.

Az akksi kb. 5 éves és egy fél éve töltöttem rá másfél lityi deszvizet. Reggel már nem indult, olyan szinten, hogy még az órát is lenullázta. Most hazaértem és felraktam töltőre, persze megint kellett rá egy kis víz, előtte akksi feszkója 12,5V. Régebben ha ment a cd és indítóztam nem álította meg, és a fejegység kék ledje is állandóan világított még kikapcsolt állapotban. Az utóbbi időkben reggelente nehezen indult, napközben jobban. Új akksit is néztem már az ósönbe most akciós a bosch silver 55AH-s, ilyet szeretnék és mindenképp megveszem. A testkábelem is kaka :huh:

A kérdésem az lenne, hogy a fesszabályzóm is kaka lehet? Ha az akkor ez mennyibe fáj?

Előre is kösz a választ csajok :D

Szvsz: Testkábel repair, akksi csere.. aztán mérés, és kiderül.. (fesz. szab,)

ui: most lesz akcijóban megint exide excell is az ócsanban... 55 Ah, 14e, 74-es 18 fél.

Igaz, a bosch meg 56Ah-os 13, 70Ah-s 16fél...

Nem tom melyik a jobb..

Link to comment
Megosztás:

én az ócsánból nem biztos hogy vennék akksit...ki tudja hány éve tárolják ott... leglábbis érdemes utána nézni.

Szvsz: Testkábel repair, akksi csere.. aztán mérés, és kiderül.. (fesz. szab,)

ui: most lesz akcijóban megint exide excell is az ócsanban... 55 Ah, 14e, 74-es 18 fél.

Igaz, a bosch meg 56Ah-os 13, 70Ah-s 16fél...

Nem tom melyik a jobb..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.