Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aha, lehet, és akkor most ő is árulja? És még mindig nem értem, hogy akkor mi van? <_< Vagy csak az a lényeg benne hogy bejárja a fél világot ez a bőr?

Az a lényeg hogy laccee piti pénzért adta oda...erre 150e-ért árulják.....Hiába mondtuk neki hogy ne adja oda......

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg hogy laccee piti pénzért adta oda...erre 150e-ért árulják.....Hiába mondtuk neki hogy ne adja oda......

Nagyfiú majd úgy csinálja ahogy akarja. Szerintem itt mindenki csinált már hülyeséget mármint ami a kocsira való pénzköltést illeti. Ez kb olyan mintha mondanánk Antinak hogy neaddoda 1milkáért a kékfeketét motorschadennel, aztán amikor felteszik 1.5é akkó mondanánk hogy MONTUK!

Akkor ott neki ez tűnt a legjobb megoldásnak és most Barcás bőr van benne, ilyet akart, ennyi, szerintem nem kell ezen lovagolni.

Holnap pókeren jössz egy sörrel hogy megvédtelek <_< :huh: :D (kivéve ha megyünk utána M0-át avatni)

Link to comment
Megosztás:

Nagyfiú majd úgy csinálja ahogy akarja. Szerintem itt mindenki csinált már hülyeséget mármint ami a kocsira való pénzköltést illeti. Ez kb olyan mintha mondanánk Antinak hogy neaddoda 1milkáért a kékfeketét motorschadennel, aztán amikor felteszik 1.5é akkó mondanánk hogy MONTUK!

Akkor ott neki ez tűnt a legjobb megoldásnak és most Barcás bőr van benne, ilyet akart, ennyi, szerintem nem kell ezen lovagolni.

Holnap pókeren jössz egy sörrel hogy megvédtelek :huh: :D :D (kivéve ha megyünk utána M0-át avatni)

Hidd el hogy legkevésbé se érdekel Lacee autója...se az ülése.Csak vázoltam Csabinak hogy mit kell róla tudni <_< :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem fogok tudni menni pókerra a múltheti "elsőkörólin"/AQ elvette egy életre a kedvem :D

Meg szerveződött más is sajna, de köszönöm az érvelést! <_<

70 körül vitte el a Hada L. szóval nem tudom miért adná el...lehet visszaveszem :D elég tehetősek ahhoz hogy ezt most nem értem miért csinálja...

Kössz Coupe :huh: :P

Nagyfiú majd úgy csinálja ahogy akarja. Szerintem itt mindenki csinált már hülyeséget mármint ami a kocsira való pénzköltést illeti. Ez kb olyan mintha mondanánk Antinak hogy neaddoda 1milkáért a kékfeketét motorschadennel, aztán amikor felteszik 1.5é akkó mondanánk hogy MONTUK!

Akkor ott neki ez tűnt a legjobb megoldásnak és most Barcás bőr van benne, ilyet akart, ennyi, szerintem nem kell ezen lovagolni.

Holnap pókeren jössz egy sörrel hogy megvédtelek :lol: :D :D (kivéve ha megyünk utána M0-át avatni)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.