Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

70. szülinapodra viszünk egy luxusqurvát a placcról, aztán végignézzük ahogy összepisálod magad <_< :huh:

Micsoda szülinapi party lesz! Azért remélem a sok röhögéstől nem fognak potyogni a nadrágszárból a sportszeletek! :D :D

Gabi...azért sosem gondoltam volna, hogy te ilyenekre gerjedsz... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

70. szülinapodra viszünk egy luxusqurvát a placcról, aztán végignézzük ahogy összepisálod magad <_< :huh:

Micsoda szülinapi party lesz! Azért remélem a sok röhögéstől nem fognak potyogni a nadrágszárból a sportszeletek! :D :D

Tiédből még talán mert addigra te már 80 leszel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Figyu, nekem van egy, gyere el érte, természetesen neked ingyen! <_<

Nagyon reendes vagy de tényleg de nemfogadhatom el ingyé meg szervo nékü nemszívesen közlekedek, mert mire felérek 45 ös kezem lessz! :huh: Megoldjuk Csabi nemgond van itt a közelben bontó is meg már Demóval lezsíroztam egyett! :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon reendes vagy de tényleg de nemfogadhatom el ingyé meg szervo nékü nemszívesen közlekedek, mert mire felérek 45 ös kezem lessz! <_< Megoldjuk Csabi nemgond van itt a közelben bontó is meg már Demóval lezsíroztam egyett! :huh:

Oké! Vegyél bele jó minőségű olajat majd, az igen fontos!

Link to comment
Megosztás:

szervo nékü nemszívesen közlekedek, mert mire felérek 45 ös kezem lessz! <_<

Ez egy akkora baromság,mint ide paks.

Én ültem olyan astrában,amiben nem volt és 13-as kerekek voltak alatta.Azt hittem soha nem fordul be.Dezsővel meg 15-ön tudok forgatni tenyérrel simán.Szal nem csak attól függ,hanem a kormánymű és gömbfejek állapotától is.

Link to comment
Megosztás:

Gabi...azért sosem gondoltam volna, hogy te ilyenekre gerjedsz... :lol: :D

Én sem :huh: :D

Tiédből még talán mert addigra te már 80 leszel :P

Addigra én már 1,20 mélyen veszem a kanyarokat az örök versenypályákon... <_< :D

Ez egy akkora baromság,mint ide paks.

Vezettél már szervós autót beállt szervóval? :D

Link to comment
Megosztás:

Ez egy akkora baromság,mint ide paks.

Én ültem olyan astrában,amiben nem volt és 13-as kerekek voltak alatta.Azt hittem soha nem fordul be.Dezsővel meg 15-ön tudok forgatni tenyérrel simán.Szal nem csak attól függ,hanem a kormánymű és gömbfejek állapotától is.

J0hnny én nem aztmondtam nem lehet :D Hanem hogy nem AKAROK! <_< :huh: De nekem 16" kerekeim vannak és 205 -ös gumák ! :D

Link to comment
Megosztás:

Addigra én már 1,20 mélyen veszem a kanyarokat az örök versenypályákon... <_< :lol:

Vezettél már szervós autót beállt szervóval? :D

Most is ilyen magasan veszed... :huh: :D

Én a turbósnál amikor elszállt a szervó emléxem, hogy BW valahányon ment a szlalom, és szó szerint kiemelt az ülésből....na jó mondjuk szlickek is voltak fent...de arra emléxek, hogy a parkolás az gyilkos volt...bár jó pár hónapig úgy jártam vele... :D

Link to comment
Megosztás:

Most is ilyen magasan veszed... <_< :huh:

:lol:

De most is csak álmomban, idén ugye nem sok kormánytekergetés volt a versenygépsasban sajna :D

Holnap viszont ha mégsem jön eső, kimegyek Tinnyére, átrakjuk a szériaváltót, és hazahozom a vasat.

Októberben ki kéne tolni egy balarallyra :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.