Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudod ez nem az én autóm. S bár tudom mivel most nálam van nekem kell ellenőrizni de a Bociban 3 is van, mivel a gazdája meg azt mondta minden a dobozban van így elhittem nem néztem át. De nem voltál ott tegnap nem tudod mi volt. Olyan autókat engedtek el, azaz meg sem állították őket akinek nem is világított az egyik lámpája pl meg hasonlók. Ez az egész csak a ba.zogatásról szól. Miért nem mehetnék én a barátaimmal a Váci utcára egy benzinkútra beszélgetni bármikor este anélkül hogy a rendőr ne találjon meg valamivel? Mind1 hadjuk is a témát mer reggel is úgy keltem fel hogy tiszta ideg voltam a köc.ög patkány miatt. Igazi para.zt volt. Mikor megmutattam az izzokészletet azt mondta ez másé és hogy, mondtam neki ezt nem tudja bebizonyítani. Erre közölte már elkezdte kitölteni a papírt. Namost a papirra annyit írt addigra hogy Budapest. Ennyit erről.

Látod/hallod mi van, töbszörössen tapasztalhattad.

Miért nem lehet hátracaplati és megnézni mi van meg ?

Link to comment
Megosztás:

Hol volt ez a "móka"?

Váci Ömv...

Mondjuk szerintem baszta a csőrüket a pékeknek, hogy 4-5 órán keresztül néztük őket, röhögtünk, stb...ahogy elkezdtünk kiállni már ki is szedtek...nekem még volt időm rükit dobni...azt kitolattam... :P képesek lettek volna megtalálni mert lejárt az EÜ dobozom...holott van kettő is a kocsiban, abból az egyik csak 1 hónapja járt le... :lol:

Aztán rohantam a Pehinek az izzókészletemmel... :D

Aztán megkapták a csekkeket... :D

Aztán elszállt a rudija a brigádnak, és toltuk végig Hungárián... :huh:

Először Pehi - Coupe duó, aztán jött egy honda.. <_<

Aztán beszálltam én is...és a honda vagy 5X elpicsázott... :D

Aztán odaértünk Lurdyhoz...még meg sem álltunk Lanti már jött, hogy menjünk... :D

Hát mentünk...Szer...oda vissza...király volt...aztán vissza és dumcsi...

Link to comment
Megosztás:

Na ma nekem is volt egy kis kaland az autóval :D Már halgatolóztam mert volt egy kis hangja a szervósziv-nak á mondom elmegy ez még. Na mire hazaértem már véres lett a torka, psze hazafelé kapta az ívet mert akadd egy kis verbuvált racsing is így 6500 nél váltogattam el a sebességeket :lol: Hazértem fordulok be a parkolóba és mint a bolhás kutya morog a szervó! Kiszálok, alánézek hát a szijtárcsa mögött a tengelynél hugyozza az oaljat <_< :huh: Na akkor mondoma foglalkozás elérte a célját :D Amúgy is cserés lett volna csak így már sürgősebb kicsit! :D

Link to comment
Megosztás:

Na ma nekem is volt egy kis kaland az autóval :D Már halgatolóztam mert volt egy kis hangja a szervósziv-nak á mondom elmegy ez még. Na mire hazaértem már véres lett a torka, psze hazafelé kapta az ívet mert akadd egy kis verbuvált racsing is így 6500 nél váltogattam el a sebességeket :lol: Hazértem fordulok be a parkolóba és mint a bolhás kutya morog a szervó! Kiszálok, alánézek hát a szijtárcsa mögött a tengelynél hugyozza az oaljat <_< :huh: Na akkor mondoma foglalkozás elérte a célját :D Amúgy is cserés lett volna csak így már sürgősebb kicsit! :D

Hogy függ össze a racsing a szervóolaj elfolyásával?

Link to comment
Megosztás:

Na ma nekem is volt egy kis kaland az autóval :lol: Már halgatolóztam mert volt egy kis hangja a szervósziv-nak á mondom elmegy ez még. Na mire hazaértem már véres lett a torka, psze hazafelé kapta az ívet mert akadd egy kis verbuvált racsing is így 6500 nél váltogattam el a sebességeket :D Hazértem fordulok be a parkolóba és mint a bolhás kutya morog a szervó! Kiszálok, alánézek hát a szijtárcsa mögött a tengelynél hugyozza az oaljat :huh: :D Na akkor mondoma foglalkozás elérte a célját :D Amúgy is cserés lett volna csak így már sürgősebb kicsit! :D

Mondtam neked hogy nagyon gáz a hangja már! Megérett a cserére! <_<

Link to comment
Megosztás:

Mondtam neked hogy nagyon gáz a hangja már! Megérett a cserére! <_<

Jaja amikor lentvoltál halgattuk , de sabaj van a bontóba! :huh: De joblenne ha nem is lenne szervó , Hondában semvolt nekem nem is hiányzott :D

Lehet sima kormánymű kellene bele csak az csá! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.